Sari la conținut
Forum Roportal
monique

Ce a mai stricat azi? :)

Postări Recomandate

De la vaza superba adusa din Egipt pana la ghiveciul cu planta preferata, fiecare animal de casa strica din cand in cand ceva.. si asta ne cam scoate din sarite daca e vorba de un obiect cu valoare sentimentala... printre altele... :twisted: asa ca, varsati-va naduful aici... ::cry:: ::): ::):

 

Ghemul meu cu pene nu ma streseaza prea mult.. poate doar cand ma ciugule de urechi si nu-mi lasa cerceii in pace... insa, pentru mama e o adevarata pacoste... a gustat din toate florile ei si i-a cazut cu tronc cea mai mare si mai frumoasa... un plaman de aproape 2 ani... acum vreo 3 zile a mai descoperit ceva... ii place sa manance pereti... in hol a reusit performanta sa faca chiar o gaura.. noroc ca suntem in renovare, altfel ii facea tata pasaport... ::): ::): ::):

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

nu stiu daca se cheama ca a stricat, dar imi aduc aminte ca odata, cand abia vopsisem pragul de la balcon pe care normal ca la-a calcat si pisicuta mea si pana si azi sunt acolo niste urme de labute mititele! :cry:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

A mea tocmai a furat 2 rujuri din poseta. Pe unul la-am recuperat (dupa ce am calcat pe el - ma rog, vinovata sunt eu), iar dupa celalalt inca mai caut de vreo 2 zile.

 

:cry:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
A mea tocmai a furat 2 rujuri din poseta. Pe unul la-am recuperat (dupa ce am calcat pe el - ma rog, vinovata sunt eu), iar dupa celalalt inca mai caut de vreo 2 zile.

 

:cry:

 

Cauta-la in vaza cu flori.

 

PS bietele rujuri. ::): Chiar trebuie sa calci pe el? :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Hehehe, ce idee buna dan-marius :cry: :)

 

Interesant rebranding :)

 

Anunta-ma te rog daca e si buna pe deasupra. ::):

 

Cum adica rebranding? A ce?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Ca sa nu fim off-topic: Dar animalutele tale ce au stricat? Nu fac nazbatii??

 

 

Off-topic: rebranding la avatar :cry:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Blacca CAT ai o pisica cocheta daca ti-a furat rujurile... Coco cred ca e materialist, pentru ca ieri incerca sa zboare cu cheile mele de la apartament ::cry:: ::): ::):

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

mdeh, iti imaginezi o pisica rujata?? LOOOL

Pe de alta parte, monique, poate Coco al tau dorea sa ramana singur in apartament, cine stie ce chef planuia sa faca?!! :cry:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Probabil... cred ca avea de gand sa cheme toate vrabiutele din cartier... ::): ::): ::): Gugustiucii si pescarusii nu, pentru ca ii e frica de ei... cred ca sunt prea mari pentru el... :cry:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×