Sari la conținut
Forum Roportal
aaa1234

Satan pentru o zi!

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

... as cuceri lumea, dupa care i-as arunca pe toti cei care mi-au facut rau sau mi-au vrut raul in iad, sa fie consumati de flacarile vesnice ale iadului... flacarile sa le inunde venele, sa'i arda pe dinauntru, sa-i ucida putin cate putin, lent si dureros... :clapping:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

daca as fii michidutza v-ati duce dracu cu totii... dracu o sa vai ia ...o sa raman singur...da', atunci eu cine o sa ma mai joc :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

as fura o inghetata

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Mi-as face o friptura imensa...in sange....suculenta...delicioasa...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Ce ati face daca intr-o zi v-ati transforma in "printul (sau printesa) intunericului"?

Ce ati pune la cale :spiteful: ?

 

Note: am deschis acest topic for amusement purposes only. Nu e nevoie sa aruncati cu rosii/pietre/etc.

 

 

 

pai... as face sa sufere pe unii dintre dusmanii mei ( doar i`as tachina, nu le`as face rau :tease: )

as vedea si eu cum e de "partea cealalta " :(

Editat de ChrisTinA_WhisperWind

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

:spiteful: i'as speria putin pe cei din jur :lol2: cu lumanarele...etc etc :cry: oricum..mi'as lua si o trusa de prim ajutor in caz k se intampla ceva ami grav :crazy:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

As deveni criminal in serie :P

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
mi-as vari codita in vietile unora, recunosc... cat sa le condimentez un pic... un pic mai mult, pana par amare. daca e vorba doar de o zi, trebuie sa imi fac lista, sa imi stabilesc prioritatile. cred ca as face cam ce i-a facut Amelie nesuferitului aluia :P ;)

 

sincer mi-as baga si eu codita....si lista este lunga si la mine...as da orice pentru a fi printesa intunericului ptr. o zi :P :P mi-as rezolva unele probleme asa rapid :crazy:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

as vana toti demonii.. as omori tori manelistii, emo-kidzii .. tiganii.. etc.. :crazy:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
as vana toti demonii.. as omori tori manelistii, emo-kidzii .. tiganii.. etc.. :crazy:

Pe demoni cum sa-i omori daca esti sefu lor, ia vezi tema topicului. Pe tiganii , nu toti sunt asa cum ii crede lumea, deci vad de ce ai vrea sa-i omori, dar in ce-i priveste pe manelisti, zi-mi daca ai nevoie de o mana de ajutor.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×