Sari la conținut
Forum Roportal
BigDefender

Testamentul lui Hamas

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

cred ca pana la urma o sa imi fac si eu un testament..idiotii aia de americani nu realizeaza ca orientul mijlociu este o bomba amorsata, ii mananca in fund sa se duca dupa bani si ponoasele o sa le traga si aia nevinovati ca de obice

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
cred ca pana la urma o sa imi fac si eu un testament..idiotii aia de americani nu realizeaza ca orientul mijlociu este o bomba amorsata, ii mananca in fund sa se duca dupa bani si ponoasele o sa le traga si aia nevinovati ca de obice

draga Light Bringer... amerianii nu sunt idioti de loc, ei stiu ca lumea islamica e un butoi cu pulbere, si de aia vor sa-i dea cepul pana nu e prea mare si prea tare, caci atunci ar fi sfarsitul umanitatii pe terra, deci cu cat spargi mai rapid buba cu puroi riscul de infectie totala e mai scazut.

Altii sunt idiotii care nu inteleg de unde vine pericolul, adica UE si in mod deosebit Franta.

Islamul are doua obiective fundamentale, sa stranga cat mai multi petrodolari si sa ii foloseasca apoi la distrugerea noastra, si asata indiferent de ce vor Americanii sau europenii, ei au scenariul lor pe care-l urmeaza cu fanatism

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×