Sari la conținut
Forum Roportal
CardPlay3r

Sunteti pudici ?

Postări Recomandate

Sa iti dau un exemplu ...mergi cu cei mai buni prieteni (el si ea) (si cu perechea ta ) la nudisti ....

si pentru prima data remarci ca perechea prietenului tau are niste sani cumplit de frumosi (doar un exemplu 8) ).....si o iei la fuga urgent catre apa ....pana la brau ;)"

Ce crezi, are legatura cu pudicitatea ? 8)

 

Capisci ?

:P

Nu ,nu are ..ca altfel nu mai mergeai la nudisti.. :flowers:

Are legatura cu ..abstinenta .. :airkiss: ca de aia apar ..efecte nedorite .

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Sunteti pudici/pudice? Dar despre falsa pudoare, ce se poate spune? ... Unii sunt pudici/pudice pur si simplu. :airkiss:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Sunteti pudici/pudice? Dar despre falsa pudoare, ce se poate spune? ... Unii sunt pudici/pudice pur si simplu. :airkiss:

Da, oarecum.

 

Se simte ca e falsa.

 

Da, sunt. Nu o sa-i prinzi in veci la nudisti. :flowers:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Sal tuturor, mi-am facut si io user aici si vreau sa va propun aceasta tema..asadar, cat de pudici sunteti ? va rusinati sa va vada dezbracati/dezbracate familia/prietenii ? nu vorbesc de persoana iubita, aici se subintelege...

Eu chiar as visa sa merg dezbracata pe strada. Dar in vis, imi tot apare "organul legii" si o dam in sex-behavior. :airkiss: 8)

 

In realitate sunt foarte pudica. :flowers:

Editat de Kilkoana

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Eu chiar as visa sa merg dezbracata pe strada. Dar in vis, imi tot apare "organul legii" si o dam in sex-behavior. :airkiss: 8)

 

In realitate sunt foarte pudica. :flowers:

 

Spune-mi strada pe unde vrei sa faci asta vorbesc eu cu un amic de la politie... 8)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Spune-mi strada pe unde vrei sa faci asta vorbesc eu cu un amic de la politie... ;)

:suicide: 8) Ma predau, am fost fetita foarte rea si trebuie sa fiu arestata , pusa in catuse......... :yes: ;) :P.... au, ce fantezie!

 

Gata, is pudica!

Editat de Kilkoana

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

ia, dar ce parere aveti fata de cei impudici in public? in special de cei din stranduri?

 

cel putin aici in Timisoara, observ un fenomen care, pe mine, m-a facut sa raresc vizitele la strand. persoane de varsta a doua, destul de putin ingrijite, merg la strand. femei de 40-50 de ani, cu sani lasati ca ugerele. burti paroase se lafaie in soare. copiii romi se plimbă cu puţa goala, fara probleme.

daca nu-i strand de fiţe, sigur gasesti cateva exemplare din cele enumerate mai sus.

 

si vin eu si intreb : exista o varsta dupa care expunerea in public devine o impietate? :P

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
ia, dar ce parere aveti fata de cei impudici in public? in special de cei din stranduri?

 

cel putin aici in Timisoara, observ un fenomen care, pe mine, m-a facut sa raresc vizitele la strand. persoane de varsta a doua, destul de putin ingrijite, merg la strand. femei de 40-50 de ani, cu sani lasati ca ugerele. burti paroase se lafaie in soare. copiii romi se plimbă cu puţa goala, fara probleme.

daca nu-i strand de fiţe, sigur gasesti cateva exemplare din cele enumerate mai sus.

 

si vin eu si intreb : exista o varsta dupa care expunerea in public devine o impietate? :P

Eu zic asa:In limita decentei,mi se pare firesc si natural sa mearga oamenii la strand.Mi s-ar parea stupid sa fie discriminare.Ce,astea babe cu sani lasati nu mai au dreptul la viata? Sau un barbat de 50 de ani mai putin ingrijit nu mai are voie sa faca plaja la un strand?

Nu cred ca ar trebui sa se puna problema asta,si mai e o vorba:"esti pudic,stai acasa!".

E simplu. Dar mi se pare o atiduine falsa si necioplita sa o faci pe lupul moralist. Toti ajungem la varsta aia. Vom fi judecati la randu-ne.Depinde de fiecare cum se ingrijeste. E chestiune de alegere.Dar intai trebuie sa ne vedem gunoiul din ochi,si apoi pe al altora.

Pledez pentru dreptul la viata si traire...

 

Referitor la topic,nu,nu sunt pudica deloc.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×