Sari la conținut
Forum Roportal
CardPlay3r

Sunteti pudici ?

Postări Recomandate

Sal tuturor, mi-am facut si io user aici si vreau sa va propun aceasta tema..asadar, cat de pudici sunteti ? va rusinati sa va vada dezbracati/dezbracate familia/prietenii ? nu vorbesc de persoana iubita, aici se subintelege...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

nuuuu... chiar imi place sa ma vada toata lumea dezbracat, in special familia...deseori chiar merg dezbracat pe strada. :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Daca nu sintem puidici atunci sintem exibitionisti. :)

Poate exista si o cale de mijloc dar eu prefer sa fiu pudica mai ales fata de familie si amici. :spiteful:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Eu cred ca aici nu e vorba de cat de pudic esti.E vorba de buna crestere pe care o ai (sau nu).Eu ca fata cum ar fii sa umblu dezbracata in fata tatalui meu sau a fratelui?:no

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Visezi ... la negri ?

 

Sal tuturor, mi-am facut si io user aici si vreau sa va propun aceasta tema..asadar, cat de pudici sunteti ? va rusinati sa va vada dezbracati/dezbracate familia/prietenii ? nu vorbesc de persoana iubita, aici se subintelege...

 

 

si ca sa raspund la intrebarea baiatului ... o fi fost vreun pokerist care joaca strippoker...

 

 

ADOR sa ma dezbrac in fata lumii... am fost amendat pt exhibitionism de 10 ori pana acum...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

lol cate ironii pe-aici...era pur si simplu o curiozitate cum e educata lumea la noi in privinta asta...fiindca asta tine de cum ai fost crescut...nu era neaparat vorba de a umbla toata ziua dezbracati sau mai stiu io ce, ci daca te rusinezi cand te schimbi/ladus etc. de exemplu prin eruopa latina conceptiile sunt mult mai liberale decat la noi. In berlin exista chiar un parc public cu o zona pentru nudism in vazul tuturor si nu se ofenseaza nimeni

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
lol cate ironii pe-aici...era pur si simplu o curiozitate cum e educata lumea la noi in privinta asta...fiindca asta tine de cum ai fost crescut...nu era neaparat vorba de a umbla toata ziua dezbracati sau mai stiu io ce, ci daca te rusinezi cand te schimbi/ladus etc. de exemplu prin eruopa latina conceptiile sunt mult mai liberale decat la noi. In berlin exista chiar un parc public cu o zona pentru nudism in vazul tuturor si nu se ofenseaza nimeni

 

nu merg nici macar la strand :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Sal tuturor, mi-am facut si io user aici si vreau sa va propun aceasta tema..asadar, cat de pudici sunteti ? va rusinati sa va vada dezbracati/dezbracate familia/prietenii ? nu vorbesc de persoana iubita, aici se subintelege...

 

 

Cand vin prietenii, colegii de munca al sotului, le fac striptease in timp ce le torn in pahare coniac sa se mandreasca el cu ce nevasta cool are !!! In alte zile cand ma plictisesc ca e foarte cald la noi vara, 45*C,

avem noroc cu geamul din living room care-i 157 X 284 cm si daca trag perdelele se vede ca pe o scena totul si incepe spectacolul, gratuit. Am o gradina bunicica si acolo stau pe iarba vecinii si trecatorii ocazionali iar cu binoclu se uita de pe deal membrii echipelor de fotbal american, handbal si alte sporturi care nu coboara pe caldura.

 

Dansez pe melodia "Sanie cu zugralai" !!! e cunoscut de americani de cand Nadia Comaneci a castigat la Montreal !!!

Editat de Olga Khan

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Lool, Duamne, ce ironici puteti fi!!

 

Da, verile umblu doar in izmene prin casa.. pentru ca mi-e cald, si pentru ca un trup dezgolit este doar atata; nu inspira nimic, mai ales daca il stii de ani buni.

Cu prietenii e mai delicat.. dar si aici, cei apropiati m-au vazut la plaja si in diverse ipostaze, si ma cunosc. Detaliu: am avut o pasiune pt o colega intr-o clasa mai mica, dar n-a iesit nimic, abia daca am fost prieteni. Ei bine, zilele astea ne-am intalnit la plaja, ea fiind cu prietenul. Nu m-am f

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×