Sari la conținut
Forum Roportal
elenys

Dragoste

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

este ceva de neinteles, cand un om sustine ca te iubeste dar te trateaza cu indiferenta.Cand ii spui ca il parasesti spune ca te iubeste, cand esti langa el nu te suna cu zilele

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
este ceva de neinteles, cand un om sustine ca te iubeste dar te trateaza cu indiferenta.Cand ii spui ca il parasesti spune ca te iubeste, cand esti langa el nu te suna cu zilele

 

ascunde ceva :cheer:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Nu neaparat, sunt oameni care pur si simplu nu stiu sa iubeasca.

 

iubirea nu cunoaste "nu stiu", ori ascunde ceva ( si cred ca asta este) ori e dobitoc, un papa lapte care nu stie ce vrea :cheer:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
iubirea nu cunoaste "nu stiu", ori ascunde ceva ( si cred ca asta este) ori e dobitoc, un papa lapte care nu stie ce vrea :cheer:

nu vreau sa te contrazic, dar te asigur ca am intalnit oameni care NU STIU sa iubeasca.

Editat de marissa

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Si eu sunt de parere ca exista oameni care nu stiu sa iubeasca, probabil pentru ca nu li s-a explicat ce simtiri ar trebui sa manifeste in situatia asta. Dar intradevar mai exista si papa lapte sau dobitoci (ma stradui sa cred ca-s mai putini, dar... :cheer: )

Nimeni nu este perfect, nici macar in dragoste :D

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nu stiu ce sa zic, e posibil totusi sa te iubeasca dar nu-ti arata asta ca nu e obisnuit sa ofere afectiune cuiva. Dar poate pur si simplu nu vrea sa te piarda caci nu vrea sa-si caute pe altcineva.

e o situatie complicata dar trebuie sa vorbiti sa-i spui ca ai nevoie de afectiune, poate lucrurile se vor schimba

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
este ceva de neinteles, cand un om sustine ca te iubeste dar te trateaza cu indiferenta.Cand ii spui ca il parasesti spune ca te iubeste, cand esti langa el nu te suna cu zilele

 

 

 

sunt multi care fac asa.multe femei care sufera din cauza asta.asa e caracterul lor si nu cred ca pot fi schimbati.ori il accepti asa ori treci mai departe.poate in felul lor le pasa dar nu le place sa arate asta.nu ai ce sa le faci.am o prietena care e exact in situatia asta.si acum a luat decizia sa il trateze cu aceeasi moneda si spun ca face foarte bine.gusta din propriul lui tratament.deja reactioneaza si isi da seama ca nu face bine.problema e cat dureaza reactia lui pana sa devina iar ca inainte?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

este ceva de neinteles, cand un om sustine ca te iubeste dar te trateaza cu indiferenta.Cand ii spui ca il parasesti spune ca te iubeste, cand esti langa el nu te suna cu zilele

[/quot

pai stii de ce unii nu prea arata ca isi iubesc parteneru?"pt ca daca le arata prea multa iubire,dupaia ei si-o iau in cap si dupaia pe langa tine mai ia si alta pt k de iubirea ta e prea sigur si stie ca nu il parasesti orice ar fi."eu una am trecut prin chestia asta.i aratam prea multa iubire .....si am primit in schimb...multa dezamagire.asa ca m-am hotarat sa schimb placa

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
cand esti langa el nu te suna cu zilele

 

 

ca nu-ti arata ca te iubeste e una....dar sa nu vorbiti cu zilele, in conditiile in care spune ca te iubeste, e diferit!

Poate nu stie ce inseamna sa iubeasca, si se foloseste de placa asta sa te aduca inapoi de fiecare data.

Nu inseamna neaparat ca te minte, poate doar ca "te iubesc" pentru el nu inseamna decat "te vreau langa mine"

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×