Sari la conținut
Forum Roportal

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Sa fiu singurul care a remarcat ca si-a facut contul special pentru postul asta ? Adica pentru reclama ?

 

In orice caz, site-ul prezentat de acest domn sub acoperirea unui nick tampit (just me lady) vinde produse care reprezinta ultimul bastion al sperantei pentru cei care nu au siguranta de sine si cred ca un parfum cu presupusi feromoni o sa faca treaba pentru ei.

 

Am intrat pe site din curiozitate si m-a intampinat un "Become women's obsession" haha.

Treaba merge cam asa: iei un parfum d-asta, te parfumezi si femeile o sa sara pe tine. Esti asaltat la propriu. E mai ceva ca-n reclamele Axe cand femeile te alearga =)

 

Poate ar trebui sa incercati Escentric Molecules care sunt incarcate de ISO E SUPER - un ingriedent chimic ce iar face minuni :rock:))

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

ala-i post din 2011

 

 

cred ca suntem prea cuminti daca ai ajuns sa dai cu matura dupa postari de acu 4 ani

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Parfumurile arăbești de damă au devenit un trend. Care sunt cele mai achiziționate parfumuri din Arabia Saudită

https://www.monden.ro/parfumurile-arabesti-de-dama-au-devenit-un-trend-care-sunt-cele-mai-achizitionate-parfumuri-din-arabia-saudita.html

N-am auzit de niciuna sa fie la cautare si de negasit, insa in magazinele americane NU vor fi etalati niciodata asta-i sigur.   Poate la urmatoarea calatorie in Dubai le voi zari dar pana atunci voi suna pe cineva care-i in Dubai sa-mi spuna cum stau treburile ca din cate stiam doar cele franceze erau la mare cautare.    Daca se clarifica discutiile despre razboi, m-as duce si eu pan-acolo macar sa vad una si alta dar nimic nu-i aproape de un plan, e doar o idee ca nici nu stiu cum circula avioanele, daca circula.   Magazine arabesti avem aici dar numai cu mancare din care multe din Ungaria la Libanezul, vase de gatit, seturi de pahare de ceai turcesc, gratare, iatagane si cutite de macelari, ibricuri, tavi de prajituri si de servit, si de fumat ceva cu o pipa dar este in vitrina inchisa, vase foarte mari si diverse, nu cred ca are voie sa vanda si parfumuri si alte chimicale fiind mica incaperea, are si brutarie ca si macelarie. 

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×