Sari la conținut
Forum Roportal
peliKan

sarcina si hepatita B

Postări Recomandate

Buna ,dragii mei,

 

 

Vreau sa va spun ca am nascut o fetita frumoasa si sanatoasa ,o dulcica ,asa ca nu va temeti sa faceti copii.

Mai am disponibila o fiola de Imunoglobulina anti hep B ,atunci in disperare de cauza ,am alarmat toti prietenii si am primit doua fiole.Cine are nevoie poate sa -mi scrie pe adresa de mail <liliana_rimondi@yahoo.com>.

Va doresc multa sanatate si curaj.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Buna ,dragii mei,

Vreau sa va spun ca am nascut o fetita frumoasa si sanatoasa ,o dulcica ,asa ca nu va temeti sa faceti copii.

Mai am disponibila o fiola de Imunoglobulina anti hep B ,atunci in disperare de cauza ,am alarmat toti prietenii si am primit doua fiole.Cine are nevoie poate sa -mi scrie pe adresa de mail <liliana_rimondi@yahoo.com>.

Va doresc multa sanatate si curaj.

Felicitari. M-ar interesa profilaxia cu ig. Cum ai procedat sa obtii fioloa? Prin reprezentanti medicali?Cand expira fiola si cat costa?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Felicitari. M-ar interesa profilaxia cu ig. Cum ai procedat sa obtii fioloa? Prin reprezentanti medicali?Cand expira fiola si cat costa?

 

 

salut Liliana felicitari pentru fetita.Nu am mai putut citi forumul o perioada mai lunga si nu stiu cand anume ai descoperit tu hepatita? Erai deja insarcinata sau stiai inainte? Ai depistat-o in faza cronica?

Eu am descoperit-o deja in faza cronica -purtator inactiv (viremie 350copii/ml ) si inca mi-e teama sa raman insarcinata. Cat costa fiola de imunoglobuline?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
salut Liliana felicitari pentru fetita.Nu am mai putut citi forumul o perioada mai lunga si nu stiu cand anume ai descoperit tu hepatita? Erai deja insarcinata sau stiai inainte? Ai depistat-o in faza cronica?

Eu am descoperit-o deja in faza cronica -purtator inactiv (viremie 350copii/ml ) si inca mi-e teama sa raman insarcinata. Cat costa fiola de imunoglobuline?

 

 

am hepatita cronica de 4 ani .Ai viremia foarte mica ,de ce te temi?Stai de vorba cu un infectionist.Fiola costa intre 110 si 170 de euro depinde de cine este produsa .Succes

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
am hepatita cronica de 4 ani .Ai viremia foarte mica ,de ce te temi?Stai de vorba cu un infectionist.Fiola costa intre 110 si 170 de euro depinde de cine este produsa .Succes

 

Ce firma de medicamente comercializeaza fiola de IG. Am viremia 800 copii/ml si sunt din Iasi.

Editat de m.c.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Ce firma de medicamente comercializeaza fiola de IG. Am viremia 800 copii/ml si sunt din Iasi.

 

si eu sunt tot din iasi si as dori sa stiu de unde pot lua IG. As vrea 2 sau 3 fiole, in caz ca se sparge vre-o una...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Buna lady D ! Iti doresc sanatate si sa ai o sarcina fara probleme !

Pt tine cred ca ar fi f indicata nasterea prin op de cezariana .Vorbeste cu medicul tau ginecolog.

Ce sa facem daca ne-am ales aceasta meserie ! Ne asumam si riscuri !Sunt asistenta de 20 de ani intr-o sectie de chirurgie A.T.I. am facut greseala de-a ma crede invincibila...!!!!!!!!!!!!!!!!Realitatea este alta ....suntem f expusi la contaminarea cu fel de fel de virusi !

Nu dispera !!! Cu siguranta o sa ai un copil sanatos .Gaseste-ti un hepatolog bun si un medic ginecolog bun,si totul o sa fie bine.

Gindeste pozitiv!

Sa fii iubita !!!!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

×