Sari la conținut
Forum Roportal
wasssu

Golf 4 - topic combinat

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

salutare tuturor de pe acest site:D cate tipuri de motaore sdi exista?si care sunt cele mai ok.As dori sa stiu daca e ok un golf4 sdi de 90cp din 2003 la 6000 de euro.are AC ,gemuri oglinzi electrice,servo,8 airbaguri,inchidere centralizata.as dori sa vad cat mai multe pareri referitor la acest model.BAFTA SI SA AUZIM NUMAI DE BINE!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Salut, vreu sa imi cumpar un golf 4 din Germania,dar nu stiu ce motorizare sa aleg 1,4 sau 1,6?! Am cautat cate ceva despre aceste 2 motoare insa nu prea am gasit mare lucru,Vreau sa stiu si eu cat consuma motorul de 1,4 si cel de 1,6 ?Cat costa schimbul de consumabile la fiecare? si cat costa taxa de prima imatriculare ? Multumesc anticipat

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Buna! Cine ma ajuta si pe mine.Am o problema cu comutatoru de roatie ventilator butonu din mijlocul bordului sub casetofon cu 4 trepte de ventilatie la un golf 4.Nu imi mai merge treapta 1,2,3 numa 4 merge.Cine stie din ce cauza sa ma ajute si pe mine pls Va multumesc!!!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Buna! Cine ma ajuta si pe mine.Am o problema cu comutatoru de rotatie ventilator butonu din mijlocul bordului sub casetofon cu 4 trepte de ventilatie la un golf 4.Nu imi mai merge treapta 1,2,3 numa 4 merge.Cine stie din ce cauza sa ma ajute si pe mine pls Va multumesc!!!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

S3BY uitete sub volan. acolo gasesti manualul.....sau cel putin acolo ar trebui sa fie:D....eu am un passat si acolo e:D

 

Sunt nou pe aici ...in primul rand va salut pe toti. Am si eu o intrebare as dori un Golf 4 Nou si as vrea sa stiu daca se mai fabrica...sau doar la comanda nu imi place Golf 5 ...Subliniez ca vreau Golf 4 acela cu stopurile patrate nu cum le are Golf 5 rotunde. Multumesc pentru cei care imi raspund. Si as vrea si niste poze daca aveti...Sal

 

Daca ai posibilitatea sa te duci in germania gasesti acolo la mana a2-a intretinute bine si pretul e bun...in jur de 5000 de euro. Golf 4 nu se mai fabrica din cate stiu si te sfatuiesc sa te duci in germania si gasesti sigur un golf bun.

Editat de SteveO

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×