Sari la conținut
Forum Roportal
emmy_io

MI-E FRICA SA IES CU BAIETZII...

Postări Recomandate

:crazy: help me please :) cred ca sunt cea mai ciudata fata din lume,sper sa primesc si eu un sfat de la cineva,ca am mare nevoie :o: MI-E FRICA PUR SI SIMPLU SA IES CU UN BAIAT DE PE NET CARE MA INVITA LA UN SUC,PENTRU CA SUNT SIGURA CA N-O SA MA PLACA :crazy: SUNT FOARTE MULTZI CARE MA INVITA SI EU II TOT REFUZ :crazy: UNII DIN EI KIAR IMI PLAC SI MI-E FRIKA RAU SA IES CU EI :yes: NUSH CE SA FAC CA NU POT SA-MI FAC CURAJ SA IES DIN CASA :doh: SOMEBODY PLEASE HELP ME I THINK I'M GOING CRAZY!!!! :o:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Imi spui cati anii ai ? Baietii care stau, pe chat, internet, in general sunt foarte ciudati ... deci nu vad care este problema cu tine ?Din experienta mea iti spun ca nu este cea mai buna alegere... iesi, cunosti lume de pe internet ... nimic mai mult :crazy: este foarte greu in ziua de astazi. O persoana care se ascunde in spatele unui calculator ascunde de multe ori cate ceva ..pe chat spune ceva, in viata reala este alceva ... Nu ai de unde sa sti care iti este norocul ... Daca iti faci griji ca nu o sa te placa ... afla de la mine ca barbatii care stau pe chat au de multe ori complexe ... deci nu o sa te simti diferita de ei in nici un fel ... nimeni nu e perfect .... Curaj . take care ! :o:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

:) :o: am 26 de ani :crazy: problema e ca eu sunt cam najpa,adika sunt kiar nasoala si mi-e rusine sa ies cu cineva,kiar daca le trimit poze cu mine,ei vor sa iesim :doh: si se roaga de mine,da eu nu pot :crazy: si acum am vorbit cu un baiat si se tot roaga de mine sa ies cu el,spune ca si el e najpa :doh: adevaru e ca nu e frumos nici el,da tot mi-e teama sa ies cu el :yes: cred ca nu sunt sigura ce vreau :o: :crazy:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
:o: :crazy: am 26 de ani :crazy: problema e ca eu sunt cam najpa,adika sunt kiar nasoala si mi-e rusine sa ies cu cineva,kiar daca le trimit poze cu mine,ei vor sa iesim :doh: si se roaga de mine,da eu nu pot :yes: si acum am vorbit cu un baiat si se tot roaga de mine sa ies cu el,spune ca si el e najpa :doh: adevaru e ca nu e frumos nici el,da tot mi-e teama sa ies cu el :doh: cred ca nu sunt sigura ce vreau :crazy: :)

 

Ai 26 de ani si te temi ca nu o sa te placa ...dar te gandesti ca poate tie nu o sa iti placa de el ? Un barbat de pe net nu se gadeste decat ca o sa si-o traga ... de asta sta pe chat , ca sa cunoasca fete si sa abia parte de putina actiune.... nu conteaza cum arata sau daca este inteligenta... toti sunt la fel ... Ce sa iti spun ? Ca daca nu te place e un prost ... ca tu trebuie sa ai o impresie buna despre tine? ... nu dispera, spune-i da si vezi miine ce e de capul lui ...daca chiar vrei sa te intalnesti. Gandeste ca poate nu o sa iti placa de el ! Si ai grija cum mergi la intalnire... sunt multi ciudati pe net !

Take Care :o:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
:o: da mah stiu la ce se gandesc baietzii,vor numai pasarika :crazy: kestia e ca eu nu am delok inkredere in mine :) ,si nu ma refer la faptul ca ma duk si mi-o trag cu el :crazy: :o: doar ca nu stiu daca sunt in stare sa port o conversatie cu el,pe net e altceva,in realitate e numai realitate si nush daca pot sa fac fatza :crazy:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Mai Emmy, nu pot sa nu fiu de acord cu Alina, chiar daca se va revolta careva pe aici.

 

Sfatul meu e urmatorul:

priveste in jurul tau!!! Nu se poate sa nu gasesti pe cineva!

Si lasa complexele :o:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

pasarika..dar de ce nu dormi tu? oricum nu te-oi apuca sa iesi la 3 noaptea cu baietii de pe net..asa ca mai rabda si tu pana maine.Sa vezi ce se scoala roportalul cu mic cu mare,si te umple de sfaturi si solutii de nu te vezi :crazy:

Acum,stau eu asa si ma intreb..cand te vezi cu aia,vorbesti cu "k" sau cu "ca"? Sau asta depinde de momentul in care are loc discutia..inainte sau dupa "tras"? :o:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Mai Emmy, nu pot sa nu fiu de acord cu Alina, chiar daca se va revolta careva pe aici.

 

Sfatul meu e urmatorul:

priveste in jurul tau!!! Nu se poate sa nu gasesti pe cineva!

Si lasa complexele :o:

 

 

mah si eu sunt de acord cu voi doua :crazy: problema este ca nu sunt sigura daca vreau sa mai ies cu cineva,pentru ca ma gandesc la fostu meu prieten si cred ca il iubesc,da nu cred ca mai vreau sa mai ma impac cu el :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
mah si eu sunt de acord cu voi doua :o: problema este ca nu sunt sigura daca vreau sa mai ies cu cineva,pentru ca ma gandesc la fostu meu prieten si cred ca il iubesc,da nu cred ca mai vreau sa mai ma impac cu el :crazy:

 

Vai fata ...pai daca o sa cunosti 2-3 tipi de pe net nu cred ca o sa iti fie atata de daunator incat sa nu mai te impaci cu exul ... :o: Vorbeam despre frica de a te intalnii cu o persoana de pe chat ...Ea consta in faptul ca ai cateva compleze si eventual frica de necunoscut..dar asta...?hmmmm :) Ai 26 de anii, nu poti sa te bucuri de viata fara atatea intrebari ?... iti gaseshti piedici singura ca sa nu mergi miine la o intalnire....

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
pasarika..dar de ce nu dormi tu? oricum nu te-oi apuca sa iesi la 3 noaptea cu baietii de pe net..asa ca mai rabda si tu pana maine.Sa vezi ce se scoala roportalul cu mic cu mare,si te umple de sfaturi si solutii de nu te vezi :o:

Acum,stau eu asa si ma intreb..cand te vezi cu aia,vorbesti cu "k" sau cu "ca"? Sau asta depinde de momentul in care are loc discutia..inainte sau dupa "tras"? :o:

 

:crazy: da tu de ce nu dormi mah la ora asta,ka sa vezi tu daca scriu io cu cah si cu kk :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

×