Sari la conținut
Forum Roportal
tylly18

sex

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

a si eu o intrebare care ma macina.acum o saptamana am facut sex cu prietena mea. era virgina.si acum de fiecare data cand facem sex sangereaza destul de mult si totusi nu e pe ciclu.astept ajutor

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
a si eu o intrebare care ma macina.acum o saptamana am facut sex cu prietena mea. era virgina.si acum de fiecare data cand facem sex sangereaza destul de mult si totusi nu e pe ciclu.astept ajutor

 

De cate ori ati facut sex pana acum?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
a si eu o intrebare care ma macina.acum o saptamana am facut sex cu prietena mea. era virgina.si acum de fiecare data cand facem sex sangereaza destul de mult si totusi nu e pe ciclu.astept ajutor

Eu aş zice să-i laşi c

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Du-o la un ginecolog....sau convinge-o sa se duca singura!

Cred că e mai bine să meargă

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Du-o la un ginecolog....sau convinge-o sa se duca singura!

si daca-i barbat??????????????? :o:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Neaparat tre sa va duceti la doctor, poate sa aiba o infectie urata sau ceva de genul asta :cheer:

Ea se simte bine in timpul actului sexual sau nu?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

poate ca nu ai dezvirginat o din prima dar totusi duceti va la un medic si porbelma se va rezolva..depinde si de experienta ta...priam data e foarte important si daca e prea brutal nu e bine ...nu e normal sa sangereze..dar doctorul va va sfatui ..el stie cel mai bine succes

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
poate ca nu ai dezvirginat o din prima dar totusi duceti va la un medic si porbelma se va rezolva..depinde si de experienta ta...priam data e foarte important si daca e prea brutal nu e bine ...nu e normal sa sangereze..dar doctorul va va sfatui ..el stie cel mai bine succes

 

Eheee , din august pana acum s-au intamplat multe !!! :blink:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

×