Sari la conținut
Forum Roportal
Shpampy

Cat de simplu e sa te faci de cacao?

Postări Recomandate

Lasati lumea sa se afirme, deja vad ca a atras atentia, nu mai are mult si-l vedem la tv cu hitul anului "Melc, melc...". :o: Asta e, daca unora le place sa iasa in evidenta indiferent daca se ingroapa de tot in cacao.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

II dau drepatate lui Buffy :headspin:

Tot mai multi se fac "cunoscuti" prin faze de "cacao"....saracii oameni,creier deloc...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Navigam zilele astea... am dat de domnul din linkurile urmatoare... nu stiu cum sa reactionez... jumatate din mine rade... cealalta - nu prea... Cam cat creier iti trebuie sa faci ca bipedul din imaginile urmatoare si sa nu-ti dai seama ca defapt te faci de rasul lumii?

 

Filmulet 1

Filmulet 2

Filmulet 3

:spiteful: :tease: :o: :yahoo: :yahoo: :yahoo:

Iar pt solist O PROPUNERE :spiteful:

Din pacate acum vedem ,ca o mica dictatura nu ar strica ,ca sa mai curete Romania de astfel de creaturi(asta daca tipu nu a facut-o in caterinca)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Au ramas la nivelul de scoala primara din pacate primatele bipede coborate din cocotier :phiu:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

titlul topicului mi-a amintit de o intamplare haioasa:

jucam Adevar sau Provocare cu prietenii la un gratar intr-o zi de vara super calduroasa ! Vine randul unuia dintre noi care se faleste mai mereu cu functia pe care o detine, tot timpul imbracat la cravata si aere dar iubeste animalele la nebunie....in fine, eram intre prieteni dar, tot la cravata ! Ok. Se alege o provocare super. Atmosfera era incinsa gratarul mergea, berile la fel...Provocarea : ' - Mergi in patru labe si scoate limba exact ca un catel si fac un ocolo aici de vreo 20 de metri !' Zis si facut...super bucuros, su limba de doi coti scoasa afara, mai si latra, la care o intrebare de baraj in timp ce se dezmierda in patru labe : ' Ce funtie ziceai ca ai ?!' ...la care el bucuros dand din coada : ' DIRECTOR !'

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×