Sari la conținut
Forum Roportal
mariuschm

Nastase vs Basescu

Va fi Nastase vs Basescu in confruntare directa?  

  1. 1. Va fi Nastase vs Basescu in confruntare directa?

    • da
      15
    • nu
      4


Postări Recomandate

Interesanta si nu prea! :cry:

Parca toti erau veniti cu lectia invatata de acasa.Ma asteptam la ceva mai mult...la o confruntare mai apriga,mai tensionata... :?

In concluzie,Monique,nu ai ratat mare lucru!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Mariuschm,aseara,la PRO-TV,am urmarit o confruntare intre Nastase si Basescu!Este adevarat ca mai participau si altii dar,totusi,a existat o confruntare si,sincera sa fiu,nu la-am vazut pe Nastase sifonat! :cry:  

Ce parere ai de asta? :dee

 

 

In primul rand ca aia n-a fost confruntare.

Au fost doar niste intrebari din partea unor ziaristi sau analisti politici la care fiecare candidat a dat un raspuns in 2 minute. Asta se putea face si prin telefon :winca: :winca: :winca:

Confruntarea unde a fost...?

 

Chiar si asa cred ca sa vazut cine nu merita sa fie presedintele romanilor.

Adrian Nastase nu a fost instare sa raspunda la o intrebare simpla: Ce ati alege intre un meci de fotbal si un spectacol de teatru?

Primii trei au raspuns clar ce ar alege, numai Nastase a ales sa ne abureasca cu salile lui de sport, cu stadionul pe care trebuie sa-la construiasca, cu eforturile echipei sale pentru dezvoltarea culturii, dar de raspuns tot nu a raspuns....Si avea 2 minute timp sa zica: teatru sau fotbal.

Daca nici la intrebarea asta nu a dat un raspuns clar atunci ce va raspunde cand va fi presedinte si v-a fi intrebat de coruptie: "CARE CORUPTIE ?"

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Mariuschm,aseara,la PRO-TV,am urmarit o confruntare intre Nastase si Basescu!Este adevarat ca mai participau si altii dar,totusi,a existat o confruntare si,sincera sa fiu,nu la-am vazut pe Nastase sifonat! :cry:  

Ce parere ai de asta? :dee

 

... nu am vazut emisiunea

... subscriu la ceea ce a scos in evidenta bunicutuION

... ramin la parerea mea ... cea de confruntare directa ...cum au avut si americanii ... dar sa fie in stil romanesc ::):

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Si eu raman la parerea mea:a existat o confruntare!Sunt convinsa ca nu Nastase sau Basescu au impus regulile jocului!In reclama cei de la PRO-TV au numit aceasta emisiune o CONFRUNTARE :!: De ce sa nu le dam crezare :?: :!:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Vreau sa vad o emisiune doar cu ei... aceea e adevarata confruntare! :cry: :) :) Sa vedem atunci care va iesi mai "sifonat"... :twisted:

 

PS: Mersi pentru prezentare alpad... ma bucur ca n-am pierdut nimic important :) :) :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Cred ca cea mai interesanta confruntare intre cei doi ar fi la ...

"STELE VERZI". ::cry:: ::): Numai acolo am vedea care iese "sifonat".

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Evident ca va fii o confruntare intre cei doi in turu doi, ca se va ajunge acolo. Problema este cum vor face televiziunile acea confruntare. Daca va fii ca cea de vineri cu intrebari si raspunsuri in 2 min sigur vom ramane indecisi. Adevarul ca varianta asta convine mai mult lui nastase ca nu-i capabil sa reziste nervos. sa-a vazut de multe ori lucrul acesta.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Evident ca va fii o confruntare intre cei doi in turu doi, ca se va ajunge acolo. Problema este cum vor face televiziunile acea confruntare. Daca va fii ca cea de vineri cu intrebari si raspunsuri in 2 min sigur vom ramane indecisi. Adevarul ca varianta asta convine mai mult lui nastase ca nu-i capabil sa reziste nervos. sa-a vazut de multe ori lucrul acesta.

 

... turul doi, ... va fi in mod sigur ... dar cred ca o confruntare directa intre cei doi nu va fi ... staful de campanie a ordonat clar aceasta starategie catre marile trusturi de media ... iar acestia sigur nu se vor impotrivi (au datorii imense la bugetul de stat ... care abia asteapta sa fie sterse) ... vor fi doar intrebari gen profesor-elev, prin care vor fi evitate confruntarile directe .... confruntari in cadrul carora nastase nu are cum sa reziste de.pe.de.v. nervos (dupa cum sublinia si goppo) ... el nesuportind contradictiile (defapt realitatile oamenilor marunti) la care este posibil sa fie supus de basescu ...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Speculatii,speculatii,speculatii... :twisted: Mariuschm,dragule,cred ca o sa ai o mare dezamagire in data de 28 noiembrie! :winca:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Speculatii,speculatii,speculatii... :twisted:
... nu stiu ... cit e speculatie, .... cit adevar, ... cit dezinformarea partidului de guvernamint, ... dar e ceva rupt DIN realitate si nu DE realitete ...

 

Mariuschm,dragule,cred ca o sa ai o mare dezamagire in data de 28 noiembrie! :winca:

 

... dezamagire :?: .... demult nu am mai incercat acest sentiment ... si sunt convins ca oricare dintre cei 12 candidati va iesi presedinte nu va putea face aproape nimic ... cu un sac gol ... oricine ar veni nu va putea imparti decit saracie ... nu va reusi decit acel ce va sti sa negocieze intrarea noastra in UE, ... cel ce va atrage finantari din exterior ... si atunci (dupa 28 noiembrie) cred ca si dvs. ve-ti avea unele dezamagiri (asta in cajul in care nu sunteti un membu marcant al psd ... cu dreptul la un ** ** *** .... asta pentru ca prea le ziceti cu patos ... de parca nu ati vedea decit lucrurile facute cu ei ... dar cu fondurile altora)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×