Sari la conținut
Forum Roportal
mariuschm

Nastase vs Basescu

Va fi Nastase vs Basescu in confruntare directa?  

  1. 1. Va fi Nastase vs Basescu in confruntare directa?

    • da
      15
    • nu
      4


Postări Recomandate

Bun, deci raman la parerea mea... ca ai auzit de alegeri anticipate si te-ai gandit automat la presedinte (care, saracu, e ales doar de trei zile) nestiind despre ce e vorba. :)

 

 

::): ::): ::): Pur si simplu nu pot sa cred ::): ::):

 

Eu iti spun tare si raspicat ca era vorba despre alegeri la presedentie, iar tu ca de obicei intelegi ce vrei

 

In fine...........................intelege ce vrei :arrow:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Sa inteleg ca aici era vorba despre presedinte? Iti spun eu ca NU.

 

"Pe cat punem pariu ca pana maine la pranz PUR+UDMR isi vor anunta adeziunea fata de Alianta DA si vor forma impreuna majoritatea parlamentara? " scris de bogdanm

 

"deja au anuntat

 

PUR (CUR) sa fie primit la guvernre doar daca Antena 1 trasmite

integral la ora 20 pm caseta cu Nastase si daca Voiculescu

 

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

... multumesc tuturor celor ce au scris in acest topic ... iar cum subiectul nu mai e de actualitate ... confruntarea dintre cei doi a fost asa cum am vazut-o toti ... si de aceea rog pe cei in masura sa inchida acest topi (dorinta celui ce a "provocat" acest subiect) ... caci nu vad rostul de a ne "intepa" intre noi pe ceva ce a trecut ... avem alte lucruri interesante de urmarit ...

 

... multumesc inca odata tuturor celor ce au acceptat aceasta provocare ...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Bun, deci raman la parerea mea... ca ai auzit de alegeri anticipate si te-ai gandit automat la presedinte (care, saracu, e ales doar de trei zile) nestiind despre ce e vorba. :)

 

 

::): ::): ::): Pur si simplu nu pot sa cred ::): ::):

 

Eu iti spun tare si raspicat ca era vorba despre alegeri la presedentie, iar tu ca de obicei intelegi ce vrei

 

In fine...........................intelege ce vrei :arrow:

 

loredana las-o balta. vorbim aiurea si nu rezolvam nimic. uneori e mult prea mult si pentru mine.

ramai cu ce crezi tu si gata. nu am nimic de castigat daca te conving pe tine de contrariu. poate doar multumire sufleteasca. dar chiar nu pot. ma izbesc de incapatanarea ta feroce si vorbesc in van.

propun sa te documentezi bine si apoi vii se te mai contrazici.

 

o seara buna

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Unde scrie despre alegeri anticipate in parlament in ceea ce ai scris tu???

 

 

 

 

Ca eu am citi de doua ori ceea ce ai scris tu :)

 

Mai femeia lui Dumnezeu :) daca era vorba despre parlament si pe urma tu ai vorbit despre alegeri.. cum era sa se gandeasca cineva ca e vorba despre presedinte. Iti repet.. peste tot se vorbeste despre alegeri anticipate parlamentare. Hai ma, zau asa, chiar asa capoasa poti fi? Stiu ca esti leoaica da' nici chiar asa. Tu te gandeai la altceva si a iesit ce a iesit.

Nu-mi mai racesc gura ca ma dor degetele :)

Recunoaste si tu ca nu prea stiai ca exista si alegeri anticipate de felul asta ca nu-ti ia nimeni capu' :) E de inteles daca te gandeai la altceva pentru abia fusesera niste alegeri si ne-am obisnuit sa votam o data la 2 saptamani :)

 

Adevaru-i ca nu stiu de ce mi-am pus si eu mintea cu tine.. poate ca sa ma enervez :)

 

Viata buna si tie

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
... multumesc tuturor celor ce au scris in acest topic ... iar cum subiectul nu mai e de actualitate ... confruntarea dintre cei doi a fost asa cum am vazut-o toti ... si de aceea rog pe cei in masura sa inchida acest topi (dorinta celui ce a "provocat" acest subiect) ... caci nu vad rostul de a ne "intepa" intre noi pe ceva ce a trecut ... avem alte lucruri interesante de urmarit ...

 

... multumesc inca odata tuturor celor ce au acceptat aceasta provocare ...

 

Nu am sa fac acest lucru, desi as dorii :winca: , nu ar fi cinstit din partea mea, dar nu o sa mai postez.

 

Dragilor va las sa credeti ce vreti voi :winca:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Va mai repet odata: lasati-ma cu documentarea.............eu m-am referit la presedinte, sa-a inteles parlament,......nu sunt capoasa, dar ma enerveaza faptul ca ai spus ca am inteles eu gresit...................Chiar asa sunt eu proasta si nu mai inteleg romana :?:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×