Sari la conținut
Forum Roportal
mariuschm

Nastase vs Basescu

Va fi Nastase vs Basescu in confruntare directa?  

  1. 1. Va fi Nastase vs Basescu in confruntare directa?

    • da
      15
    • nu
      4


Postări Recomandate

Credeti ca cei doi potentiali presedinti vor participa la o confruntare directa?

 

eu personal cred ca Nastase va evita pe cit posibil acest lucru

... daca nu ... va iesi sifonat ... si ne va pune sa-i numaram .... gainile

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Sincer,tinand cont de experienta lui Nastase,nu cred ca ar putea sa iasa sifonat dintr-o confruntare cu Basescu!Si mai cred ca Nastase nu va refuza o astfel de confruntare...nu va face aceeasi greseala pe care a facut-o Geona in alegerile locale!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Sincer,tinand cont de experienta lui Nastase,nu cred ca ar putea sa iasa sifonat dintr-o confruntare cu Basescu!Si mai cred ca Nastase nu va refuza o astfel de confruntare...nu va face aceeasi greseala pe care a facut-o Geona in alegerile locale!

 

... la cit de repede isi pierde rabdarea Nastase ... e putin probabil (si oooo - le le-am numarat tot cind si-a pierdut rabdarea ... si asta la tribuna parlamentului)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Lasa ca nici Basescu nu sa-a lasat mai prejos:ne-a dat de inteles dimensiunile unui anumit organ al sau!De parca asta ne-ar interesa!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Lasa ca nici Basescu nu sa-a lasat mai prejos:ne-a dat de inteles dimensiunile unui anumit organ al sau!De parca asta ne-ar interesa!

 

 

 

loool:de sincer la o astfel de confruntare Basescu ar iesi mai bine .... pana acum nimeni nu a reusit in vreo emisiune sa-la puna in dificultate .. poate reuseste Nastase ... da sunt slabe sanse :cry:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Mai sunt inca destui indecisi (asa ca mine :cry: ) care vor sa vada o confruntare directa intre cei doi pentru a se hotari pe cine alege... pana in momentul de fata, Basescu mi se pare un pic mai inteligent, pe cand Nastase e cu siguranta mai diplomat... grea decizie... :) :) :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Mai sunt inca destui indecisi (asa ca mine :cry: ) care vor sa vada o confruntare directa intre cei doi pentru a se hotari pe cine alege... pana in momentul de fata, Basescu mi se pare un pic mai inteligent, pe cand Nastase e cu siguranta mai diplomat... grea decizie...  :)  :)  :)

 

... ai dreptate, pentru multi din ce indecisi ar putea fi o "piatra de hotar" .... dar ramin la parerea mea ..... aceea ca va evita aceasta confruntare televizata :pee

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nastase nu vrea sa fie la o confruntare doar cu Basescu pentru ca ii e frica pentru ca atunci se va vedea cine e mai bun (si nu e el) . Deci el prefera sa fim neinformati (sau informati doar de PSD) si astfel are numai de castigat.

 

Domnule PRIM-MINISTRU cat costa organizarea turului II ? Nu va pasa de banii romanilor? Mergeti la dezbateri televizate cu Basescu pentru ca astfel sa nu mai fie nevoie de turul II. Sau va e frica??? :twisted:

 

Ce fel de presedinte vreti sa fiti? :cry: Daca va e frica de Basescu atunci ce veti face cand cei de la Rafo vor dori iar stergerea datoriilor? Le veti sterge si le veti mai da bani in plus de frica? Si cand vor veni si celelate firme?Le dati si lor ca doar le dati din buzunarul Dvs asa cum ati dat si americanilor, germanilor ..... , iar pe noi romanii ne puneti sa va numaram......

 

Ati promis ca veti scoate SARACIA din tara, dar pana acum ati scos doar BOGATIA

 

Daca PSD-ul spune ca BASESCU a vandut flota atunci toti fraierii cred asta.

Daca Basescu e vinovat atunci de ce nu ati demonstrat asta in 4 ani?

 

 

Domnule ADRIAN NASTASE dvs ati semnat legea care aproba relatiile sexuale intre persoane de acelasi sex :?: .???

:!: Bineinteles, dar acum probabil ca ati uitat

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Mariuschm,aseara,la PRO-TV,am urmarit o confruntare intre Nastase si Basescu!Este adevarat ca mai participau si altii dar,totusi,a existat o confruntare si,sincera sa fiu,nu la-am vazut pe Nastase sifonat! :cry:

Ce parere ai de asta? :dee

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×