Sari la conținut
Forum Roportal
_cata

MP3-ul lunii noiembrie !!

Postări Recomandate

Imi face o deosebita placere sa va anunt a doua piesa in mod "oficial" aici pe forumul Roportal (rima involuntara) :

 

Dragi prieteni, pentru descarcare gratuita :

 

DRAcaULA - Vis de copil

 

Astept parerile voastre sincere.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Imi place.

Am totusi 2 mici "critici":

- sunt locuri in care muzica de fundal acopera vocea;

- mi se pare putin distorsionata vocea, parca sunt prea multe efecte (nu stiu exact ce ai pus ecou, reverberatii dar ceva parca este in plus).

In rest numai bine si asteptam sa ne delectezi cu noi creati si luna viitoare :cry:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Imi place.  

Am totusi 2 mici "critici":

- sunt locuri in care muzica de fundal acopera vocea;

- mi se pare putin distorsionata vocea, parca sunt prea multe efecte )

 

Subscriu si eu inclusiv la " recomandari" si as mai adauga.. o voce deosebita si foarte calda! Felicitari! :dee

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Ma bucur ca va place cat de cat ... :winca: legat de calitatea inregistrarii , nu am facut-o eu ci am imprimat piesa intr-un "mini-studio" ca sa zic asa, din tg.Mures . Normal, calitatea nu e una profesionista 100 % , dar eu zic ca e "digerabila" :cry:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
ci am imprimat piesa intr-un "mini-studio" ca sa zic asa, din tg.Mures . Normal, calitatea nu e una profesionista  100 % , dar eu zic ca e "digerabila" :cry:

 

Mai mult decat "digerabila" poti sa fi sigur!! :dee

Mi-au placut si versurile si ..surpriza ai deja un fan.. pustiul meu.. fredoneza refrenul! ::):

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Ii faina melodia, am si eu niste versuri, da habar n-am cum sami fac o melodie ... daca aveti vreo idee sau sfat sunt dispus sa va ascult. Va multumesc !

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Da, foarte misto. Sunt de acord cu roportal in privinta melodiei care acopera vocea.

In rest...........mai ai un fan.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×