Sari la conținut
Forum Roportal
deea_s

Obiectul-minune

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Un prieten de-al meu va inventa o masina care ne va da toata inteligenta si cunostiintele acumulate de stramosii nostrii la nastere...

 

Va voi anunta pe toti cand e gata

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Eu mi-as dori sa existe o camera unde sa intre oamenii bolnavi si sa iasa de acolo sanatosi. :spiteful:

Sint multe astfel de camere, In care intri intr-un fel si iesi in altul, dar din pacate :P functioneaza invers....

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

mi-as dori sa inventez un laborator (ca Dexter) in care sa pot face orice..in special o masina a timpului,una care sa ma teleporteze,sau mai misto..o kestie dintr-aia cu cunostiinte multe care ti-o fixezi pe cap si dormi noaptea si cand te trezesti esti super geniu..numa sa nu patesti ca Dexter si tot ce zici sa fie"Omlette du Fromage!"..m-am uitat prea mult laa desene nu?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Mi-as dori un sac cu bani fara fund (m-am saturat de saracie, nu sunt lacoma, dar asta m-ar scuti de grija zilei de maine), Un aparat de citit gandurile - sau un accident ca cel al lui Mel Gibson in "Ce-si doresc femeile", un aparat in bucatarie care sa faca macarea de la A la Z, ca in felul asta am siguranta ca iese buna.

Mi-as mai dori un medicament care sa vindece nervii si isteria definitiv... Si unul care sa te slabeasca definitiv, sa te aduca la greutatea ideala, sa-ti vindece celulita, vergeturile, si in urma tratamentului sa poti manca orice, oricat si la orice ora. Cam atat :yahoo:

Editat de Amarena

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

1. sa gasesc leacul la cancer

2.teleportarea

3.un aparat de depistat ' mincinosi"

4o nava spatiala care sa aibe viteza luminii :stars:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×