Sari la conținut
Forum Roportal
deea_s

Munca in echipa sau pe cont propriu?

Postări Recomandate

Sunteti o pers careia ii place sa faca totul singura sau din contra acceptati parerile si ideile celor din jur?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
acceptati parerile si ideile celor din jur?

...cred ca toti membrii acestui site se prevaleaza de aceasta forma de actiune...!!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
...cred ca toti membrii acestui site se prevaleaza de aceasta forma de actiune...!!

 

Corect spus ! :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

pana la urma ambele variante sunt bune la timpul lor! sunt varste sau perioade (chiar si proiecte) pe care nu le putem face pe cont propriu, iar alteori simtim nevoia sa facem totul de capul nostru, sa capatam experienta sau sa ne capatam cu toate laudele! :pee

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

asta cu munca in echipa ar fi marea mea durere :) .mie nu mi-a placut niciodata munca in echipa.nu-mi place ca mi se face program de genul:"ne vedem la ora...in ziua..." ](*,) de multe ori eu as face ceva altfel decat ar face altii (sa-ar putea sa-mi placa sa fiu sef),inafara de asta,daca nu sunt eu cel care face ceva de la un capat la altul cu mainile mele si cu energia mea atunci acea munca n-o consider a mea.

 

e vreo problema cu mine? :) :-ca

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Subscriu la ce a spus dj_hestia.

Totul depinde de situatie.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
pana la urma ambele variante sunt bune la timpul lor! sunt varste sau perioade (chiar si proiecte) pe care nu le putem face pe cont propriu, iar alteori simtim nevoia sa facem totul de capul nostru, sa capatam experienta sau sa ne capatam cu toate laudele! :pee

 

Subscriu!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

in 99% din cazuri cei din jurul tau sunt invidiosi pe tine si te vor indemna la rau chiar adac iti ilustreaza sfatul lor ca fiind cel mai potrivit ei ar face in locul tau contrariul....omul este o fiinta care ia mii de decizii pe zi! 99% din ele sunt corecte dar celelalte?in nici un caz sa nu asculti de sfaturile altora........

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

×