Sari la conținut
Forum Roportal
Black CAT

Cat de inteligent esti?

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Neo_Excess de ce nu iti merge testul de intelogenta ? acela care e "test de inteligenta". am incercat o data si a mers,asta cand am fost la lucru...iar cand am incercat din nou acasa, nu a mai mers. de ce? daca nu cer prea mult...imi poti zic ecum sa procedez? thx :tease:

 

PS: Felicitari pentru site ..e super ...chiar imi place. :oca:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nu stiu daca a facut cineva acest test...insa merita toata atentia.. :cat2: Astept sa-mi spuneti cum v-ati descurcat BAFTA!!!!!! :dwarf:

 

Testul il gasiti la adresa asta

Editat de Crossover

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

A reusit cineva sa faca ceva la el? Eu am facut 6 :"> ziceti-mi si mie un sinonim pt zi (banuiesc ca 29 D in F in A B inseamna 29 .... in februarie in an bisect si nu stiu ce cuvant sinonim cu zi incepe cu d...). Voi ce ati facut?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
A reusit cineva sa faca ceva la el? Eu am facut 6

post-5149-1126267987_thumb.jpg

Editat de fericirea

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

eu am facut 22 inainte sa vad rezolvarea pe care a dat`o fericirea, iar la 5 stiam ca e gresit :dwarf:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

'Nu stiu daca a facut cineva acest test...insa merita toata atentia.. :wub: Astept sa-mi spuneti cum v-ati descurcat '

 

....eu am facut doar 13 pana acum, dar o las balta ca maine muncesc... ;) ....continui maine...poate-mi mai vin idei..... :(

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

(eu recomand TEst IQ 1 -asta l-am facut eu si zic sa il faceti si voi acolo ca sa avem rezultate cat de cat exacte)

P.S.: eu am IQ 140 :(

 

...pai testul 1 nu-i cumva-n engleza?....m-oi descurca eu si cu dictionarul la nevoie, da' mai bine facem unul in limba materna.... ;) , sau...????

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×