Sari la conținut
Forum Roportal
Black CAT

Cat de inteligent esti?

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Nenea admin? inteleg de ce ai mutat chestionaru meu in topicu asta (ca se aseamana ce-i drept) da nu puteai sa faci invers? CA acolo oamenii puteau sa voteze, aici nu. Sau e vreo problema cu asta? Scuze de deranj.

[snapbacca]60257[/snapbacca]

Imi cer scuze Neo_xcess, este doar vina mea, eu am unit topicurile. Si cand le-am unit a disparut chestionarul pentru ca celalalt topic era datat anterior chestionarului tau. Insa nu mi-am dat seama decat dupa ce am facut tarasenia. Si acum nu cred ca se mai poate face nimic. Inca o data imi cer mii de scuze. Te rog sa ma ierti, nu a fost cu intentie.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Asa. Ei daca e asa nu-i nimica. Am crezut ca e vreun moderator dasta smecaer care il mananca undeva si lasa topicurile prietenilor lui si pe celelalte le sterge(cum am vazut pe alte forumuri).

Chir ca nu-i nimica, lasa-o balta, ca lumea nu vota corect :De

 

ps am si eu o intrebare: cum pot sa devin moderator si cand pot sa schimb chestia ai gen lalea, boboc...?

Editat de Neo_Xcess

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

asa poti deveni moderator :soc:

iar chestia cu lalea, boboc o poti schimba din profilul tau.

 

Inca o data imi pare rau ca sa-a intamplat asa. De obicei nu sterg nimic fara sa-mi las semnatura cu o nota explicativa acolo sa stie lumea cine a fost "smechera" :doh:

post-146-1124004792_thumb.jpg

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Lasa, te-am iertat! :soc: NU-i nimica. Il fac inca o data si mai pun niste reguli (poate sa-o vota corect----vezi sa nu :doh: )

 

Pe cand faza cu modertoru..........bine, regulile puse de roportal le-am citit si eu inainte, da......nu trebe sa te inscrii undeva?

 

 

pe.sa.: hai sa fim prieteni! :o: :(

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

oca da gata ca suntem foarte :soc:

 

pe.sa.: PLace semnatura ta da' deabia acum am citit-o si e chiar f. interesanta :doh:

Editat de Neo_Xcess

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Asta e parerea ta, n3devil citeste cu atentie postu meu ca sa vezi de unde sunt luate...doar nu le-am inventat eu sunt de la o organizatie ce cred ca se bucura de destul de mult respect. Cat despre IQ-u tau..ori chiar esti foarte destept ori ai trisat(la-ai facut de mai multe ori)

Si............daca testele astea au aparut pe ro.mensa.org si nu au aparut altele insemana ca ori sunt mai bune ori le-a pus cineva acolo cu pile.in fine...crezi ce vrei.e opinia ta da nu face situ meu varza sau ce-o fi pus pa el (inca mai lucrez la site daca zici ca partea grafica lasa de dorit da javascript nu se bate din palme....si inca ceva a fost deschis de o saptamana si au intrat peste 70 de vizitatori...deic au fost interesati ei de ceva de au venit acolo, nu?)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

dude 1.Eu vb despre testele de iq nu despre partea grafica and sit

2.De ce zici ca am trisat?Nu gasesc nici o modalitate de a trisa la testele de inteligenta. :tease:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

...le faci de mai multe ori omule, pana memorezi rezultatele corecte si apoi pui punctajul de la ultima incercare.........

In fine ,las-o moarta...................fiecare face ce test vrea daca vrea, si crede ce vrea!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×