Sari la conținut
Forum Roportal
Black CAT

Cat de inteligent esti?

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Eu ma tot chinui de vreo doua luni la un test de pe mensa (mai am putin) si am constat ca trebuie sa fii foarte destept sa poti sa faci ce e acolo.

Daca vreti sa va verificati inteligenta e site-ul perfect.

 

EDIT: Nu am reusit sa termin testul. M-am uitat la raspunsuri :) si am constatat ca mai aveam destul de mult de raspuns. Trebuie sa fii foarte destept sa faci un astfel de test.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

am vizitat si eu website-ul si mi-a placut....am facut multe din testele de la website-urile care te trimite mai departe.... interesant....cele de personalitate....

 

ceeace ce am "aflat" ......ca gindesc 79% ca un barbat si 21% ca o femeie.....nu ma surprinde....numai ca nu ma asteptam la asa procentaj....hmmmm.....

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Sunt curios daca cineva de pe portal sare peste medie... ;)

Sa ne anunte si pe noi ,sa-la premiem! ;)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

in cazul meu am sarit putin de medie.... si la testul de la "high society" si cel de la "web.ticcale.com"( scorul un pic mai mare, decit la primul website) nu ma asteptam.....stiind cita scoala am facut eu......si ma intreb daca testele acelea sint chiar asa de "adevarate"....cu toate ca aveai ceva de gindit...... sint si eu curioasa daca si altii au luat testul....si cum li sa-a parut ???

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

scoala nu e un factor primordial ca sa faci testele alea, poti avea o minte sclipitoare dar sa nu iti placa scoala, materiile pe care ti le baga pe gat, ca si asa facem din toate si nu stim nimic.

si nu tre sa fi dezamagit daca nu iti iese rezultatul maxim :- nimanui nu ii iese, nu suntem genii

yo astept mult de la mine , si decat sa vad ca nu imi iese rezultatul pe care il astept mai bine nu il fac :Pe

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Sunt curios daca cineva de pe portal sare peste medie... :soc:

Sa ne anunte si pe noi ,sa-la premiem! :o:

[snapbacca]26281[/snapbacca]

Eu am facut un IQ test si mi-au iesit 126 pct ...

PS asta a2-a oara ... :De se pune? daca-la mai faceam de cateva ori, cine stie ce geniu descopeaream in propria-mi persoana .... :doh:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Eu am facut un IQ test si mi-au iesit 126 pct ...

si eu tot atata am reusit ei zic ca e de bine dar mie sincer nu mi se pare ...intelligenta nu e punctul meu forte :">

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Eu am facut un IQ test si mi-au iesit 126 pct ...

PS asta a2-a oara ... :dee se pune? daca-la mai faceam de cateva ori,  cine stie ce geniu descopeaream in propria-mi persoana ....  :soc:

[snapbacca]59407[/snapbacca]

test IQ mai greu ca viata in general? ma indoiesc....inseamna ca ar trebui sa ne descurcam f.b. toti care sarim de " ascutit"...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
test IQ mai greu ca viata in general? ma indoiesc....inseamna ca ar trebui sa ne descurcam f.b. toti care sarim de " ascutit"...

[snapbacca]59454[/snapbacca]

 

genial pusa problema de data asta.imi statea pe limba tot ceva de genu' raspunsul.tot respectul pentru rapsunsul asta, don victor!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×