Sari la conținut
Forum Roportal
thugtudor

Probleme diverse CS

Postări Recomandate

fara Indoiala CS este cel mai jucat joc al timpurilor noastre, este cel mai versatil joc vazut de mine pana acum si usor de invatat cred ca astea sunt printre primele motive dupa mine in privinta dependentei maniace (in unele cazuri )date de el .

IN ORICE CAZ CS RULEZ ORICE sOTTER .Si Poate nici nu va ma exista altul ca el sa hipnotezeze pur si simplu milioane de oameni de pe toate meridianele si varstele (am vazut si oameni care la 40 de ani joaca cs si rup capetele la pustani de astazi !!) :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Aveti dreptate.....nu numai ca este jucat excesiv pot sa spun dar se organizeaza si concursuri de CS si la noi in Romania cred cea mai tare cupa de CS a fost introdusa in PGL-Profesional Game League......oricum jocul este super tare si cum spuneati si voi pe aci sunt si yo o victima al acestui joc

pe.sa. Optimus frate nu se zice echiputa....da`mi voie sa te corectez se zice clan.....daca ai auzit de asa ceva C la A N am scris cu litere mari sa vezi.....in caz de vei citi acest mesaj.....dar cum spuneam..tin sa mai mentionez 1 data ca CS-ul este cel mai tare sooter la momentul actual Peace my brothers !!!:pee

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Vazand de curand o postare despre CS cu tot felul de pareri contradictorii m-am gandit ca ar fi bine sa simplificam treaba nitel

Deci va place CS

 

[*]da

 

[*]nu

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

E cam grav pentru cei mici sa joace acest joc non-stop ,ajung la un moment dat sa influenteze si chiar viata lor proprie.Dar pentru noi astia mai mari mai sunt impatimiti banuiesc ,dar nu cred ca stau zi si noapte special cs si sa nu iasa cu prietena.

:roll: ;) :-" :cat:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×