Sari la conținut
Forum Roportal
jo tunder

sunt eu oare nebuna sau comportamentul lor e anormal ?

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

stii chiar m-a impresionat povestea ta..sincera sa fiu,nu stiu ce sa iti spun dar gandeste-te ca daca ea statea mai mult goala decat imbracata in fata lui,el o cunoaste si mai intim.nu e normal k sa stai aproape gol in fata unui var/verisoare.nu ,deci nu e normal.si eu una cred ca ei doi "s-au cunoscut mai bine".parerea mea.si vb in limba lor tocmai ca sa nu intelegi tu.deci ........nu are rost sa pierzi vremea cu un..........ciudat.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

 

 

inseamna ca te complati in situatie sau iti plac ungurii :P ...sunt putin xenofob cand vine vb de unguri si tigani :roll:

 

Oare esti numai putin xenofob? :P

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
I-am spus ca nu imi place felul in care se privesc , in care ea umbla asa dezbracata in fata lui, faptul ca isi doresc sa petreaca din cind in cind zile intregi impreuna doar ei 2, ca nu mi se pare normal ca la 31 si respectiv 35 de ani doi verisori primari sa fie atit de intimi, sa doarma in acelasi pat probabil, se plimba intotdeauna prin oras la brat, iar uneori, de mina.

 

SEX :P mai ales cand e interzis dreaq il face si mai dulce, si mai apetisant !!!

iar nu vreau sa comentez ... ptr ca poate citeste dreaq vre'o ruda si ma recunoaste ...

Nu cred ca el e primul si nici ultimul, nici... , sunt atatia care au avut relatii cu veri/verishoare ... dar in final fiecare pe drumul lui. Dar ceea ce spui tu este totusi prea evident, daca e ceva nu inteleg. De ce nu recunoaste: un adevar pe jumatate recunoscut e mai valoros decat o jumatate de minciuna!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Foarte excitanta faza cu verisoara!Chiar imi imaginam culoarea tinand cont de tanga care o strangeau !In ce priveste limba maghiara folosita insistent este cunoscut ca ungurii cred ca limba lor este importanta si toata lumea ar trebui sa o cunoasca.Tata era etnic german vorbitor de maghiara.Ungurii spun ca omul se cunoaste dupa numarul de limbi pe care le stapaneste.Eu personal cred ca limba maghiara este fara orizont.Poti sa vb ungureste putin in transilvania si in ungaria.In rest nu are nici un rost.Franceza,spaniola si engleza sunt mai importante.As vrea sa o cunosc pe verisoara lui!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
...

Ungurii spun ca omul se cunoaste dupa numarul de limbi pe care le stapaneste.

...

 

Offtopic!

eu cred ca oamenii se cunosc dupa infatisare :P ...

 

Si apoi intradevar si eu asi vrea sa o cunosc :yahoo: de ce nu !?

 

Insa pana la urma totusi ce sa intamplat ?

Care este finalul la povestea asta >? (in cazul meu: eu sunt cu ale mele, ea ma invitat la nuta in vara de vine)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×