Sari la conținut
Forum Roportal
bunicutzuION

Nastase + Tiriac + Mercedesul

Postări Recomandate

Omul de afaceri Ion Tiriac i-a dat premierului Adrian Nastase o limuzina Mercedes sa 500, la inaugurarea celei de-a 402-a sala de sport construita prin programul guvernamental, recunoscand ca a pierdut pariul cu premierul privind realizarea a 400 de astfel de sali. Drept urmare, el a plecat acasa cu taxiul.

 

Domnule Tiriac aveam o parere buna despre dumneavoastra. II faceti campanie electorala de-lui Nastase? Sunteti inscris in PSD?

 

Nu stiu daca Nastase merita un Mercedes pentru salile de sport, dar sunt sigur atat eu cat si orice roman ca daca elimina coruptia din Romania ar merita si un avion.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Din cate am auzit la stiri se pare ca Mercedes-ul in cauza va fi vandut prin licitatie iar banii obtinuti vor fi folositi pentru dotarea unor sali cu diverse aparate...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Era de asteptat.. Nastase nu-si permite sa arate lumii ca e chitros in plina campanie electorala ::): ::): :;):

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

e posibil .... pentru ca oricum va avea nevoie de mult mai multi bani pentru a le repara .... unele au fost inaugurate, dar inauntrul lor e jale ... "pe afara e vopsit gardu, inauntru ..." ::cry::

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×