Sari la conținut
Forum Roportal
carbune

Ce parere aveti despre baietii de la Noua Dreapta?

Postări Recomandate

Sincer...si in ciuda contrazicerilor noastre pe forum,eu cred ca nationalismul,rasismul...si cite or mai fi...pot fi asemanate satanismului;si nici o lege nu le poate controla...in nici un sens...fiindca,tine de mentalitatea si experienta proprie a fiecaruia!

Daca cineva nu are nici o experienta care sa-l motiveze,orice ar spune sau ar face astfel de grupari va fi tratat cu dezinteres ,dispret si haz...si nu vor fi niciodata un pericol pentru nimeni...

Sa fim seriosi...miscarea legionara in RO nu este si nici nu poate fi un pericol...

Editat de bagherra

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Sincer...si in ciuda contrazicerilor noastre pe forum,eu cred ca nationalismul,rasismul...si cite or mai fi...pot fi asemanate satanismului;si nici o lege nu le poate controla...in nici un sens...fiindca,tine de mentalitatea si experienta proprie a fiecaruia!

Ce faci ti-ai schimbat parerea? ...asta e ceva pozitiv!

 

..

Sa fim seriosi...miscarea legionara in RO nu este si nici nu poate fi un pericol...

Cred ca aceasta afirmatie e la fel de valabila si pentru noul curent Neonazist din Germania ...nu-i asa?

Sau nu judecam cu aceasi masura?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

tousi, eu vad ca au niste campanii interesante impotriva avortului, a homosexualitatii, anti-manele, sau de genul anti-valentines

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

cred ca anti-campania cea mai tare impotriva lor ar fi mishto-ul crunt, pana s-ar lasa de meserie si si-ar reveni in minti. mi-e oarecum mila de ei.

 

:yahoo:

 

mare ti-e gradina Doamne si trebuia sa pui si 'uscaturi' in ea.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
M-am gandit ca ar fi interesant sa aflu parerea lumii despre acesti indivizi. Vi se pare corect ca un partid cu ideologie clar rasista si ultra-nationalista de extrema dreapta sa fie lasat sa functioneze? Sau crucile celtice de pe tricouri si faptul ca foarte multi sunt cam rasi in cap sunt doar de decoratie si nu are nici o legatura cu idei de tip naziste?

Dar tie ti se pare in regula sa poti posta impotriva lor?In democratie ar trebui sa nu fie nici o problema.Daca o nulitate cum este Vadim Tudor poate sta la televizor si pe unde apuca sa isi expuna ideile putine si fixe nu vad de ce noua dreapta ar trebui interzisa!

 

oau ! cateva mii ? intr-adevar castiga teren micutii ! :yahoo:

parerea mea: niste screlozati cu muuulti pitici pe creier ! ce sufragii ? ce pondere politica ??? nici ei nu cred asta !

Sa nu uiti sa votezi iar psd.Bine?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×