Sari la conținut
Forum Roportal

Postări Recomandate

Sunt foarte tari, au dat dovada de o caruta de originalitate, sunt fredonabili si totusi suficient de profunzi pentru genul lor :flowers:...

 

Deci mi-as dori sa-i vad concertind si pe la noi.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Imi plac mult. Parca si Zdob si Zdub s-au luat dupa ei.

 

E adevarat chiar Roman, solistul trupei a recunoscut ca e un mare fan Red Hot Chilli Peppers, si ca s-a mai inspirat in privinta stilului si de la ei.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

da, zdob si zdub sunt fani rhcp. care rhcp au reusit sa produca una din marile plictiseli ale anului 2006, stadium arcadium, care, nu era de-ajuns ca e cel mai prost album al lor din ultimii 15 ani, se mai labarteaza si pe 2 cduri. raman totusi niste albume de referinta in doua (poate chiar trei) decenii diferite si mai raman si albumele lui john frusciante carora n-am reusit sa le gasesc vreun cusur.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Superiori de dealu mare!Ii recunosti dupa primele note!Si ce imi place mult la ei si intalnesti din pacate rar la trupele mari in ultimul timp:nu au piese de umplutura pe nici un album!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

meau placut mult la vremea blood sugar sex magic dar vaz ca nu fac altceva decat sa scoata acelasi album la nesfarsit:)) asta o zice o oama care a fredonat toata vara "califooorniaaaa reeeeest in piiiiis"

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Deci scuzati limbajul, dar am facut pe mine de ras cand am citit urmatoarea descriere a Stadium Arcadium: "Cea mai mare labareala muzicala a anului 2006, si ca meniul sa fie complet, au intins-o pe doua CDuri."

 

Eu unul n-am putut sa ascult albumul pana la capat. E sec.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Sunt sssssssssuuuuuuuuuuuupppppppppppeeeeeeeeeeerrrrrrrrrrrr tari!!! :aranjare: :-

RHCP imi plac foarte mult, se remarca mai ales cateva melodii foarte reusite:Californication si Under the Bridge :blink: :good: :lol:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×