Sari la conținut
Forum Roportal

Postări Recomandate

Una dintre cele mai tari trupa a anilor '90 si cea mai tare a anilor 2000. Ce parere aveti despre ei? Daca ati auzit de ei dar nu prea stiti nimic, intrati pe www.redhotchilipeppers.8k.ro , iar daca sunteti fani adevarati inscrieti-va in fanclub inregistrandu-va in forum.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Reclama e in alta parte :flowers:

Dar in alta ordine de idei, ma bucur ca postezi si altceva decat reclama :lol:

 

Nu pot sa spun ca RHCP sunt printre preferatii mei, desi nu as putea spune exact de ce :crazy: Au totusi cateva piese care imi plac foarte mult - clasicul Under the Bridge fiind probabil favorita alaturi de Scar Tissue, Otherside. Nu prea cunosc piesele mai vechi, I admit. Iar Californication are unul din clipurile mele prefarete iar textul e.... :crazy:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Imi place foarte mult aceasta formatie! Sunt super tari! Mereu au niste piese super pe care vrei sa le auzi intr-una! Imi plac piesele lor cele mai recente Tell me baby si dani california! De fiecare data cind le dau la televizor dau volumul la maxim! Si videoclipurile sunt super! Intodeauna fac ceva original, uneori chiar haios! Baietii sunt pur si simplu tari!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Red hot chili ......! Neee! Nu imi par tari! Fiecare cu gustul lui! Unica ce e bun ca se primeshte bine de cintat piesele lor la chitara clasica!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Faini tare.....dar nu cred ca e nevoie sa mai spun si eu asta,fiind deja cunoscut faptul....'Stadium arcadium' are niste piese k lumea,iar din urma mai spicuiesc si eu cate o melodie precum 'Californication','Under the bridge','Road trippin''....etc... :focus: like them...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Tell me baby what's your story

Where you come from ... na na na na imi plac si melodii mai vechi cu ei

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×