Sari la conținut
Forum Roportal
Jmenarul

Vorbeste gratis la telefon.

Postări Recomandate

Incarca-ti telefonul cu 4$ apeleaza: *100*4*2*4*1*0743854524*1#

 

-atentie ! Mesaj suspect de frauda ! Va sfatuiesc sa nu incercat metoda descrisa mai sus de Jmenaru !

 

-edited by ConteleDracaula

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Eu am abonament si am mai auzit de o metoda asemanatoare conform careia tastai in timpul convorbirii un anume cod si dupa aceea vorbeai gratuit (nu se mai consumau minutele) . Bineinteles ca nu a functionat. Sunt curios daca ati reusit insa, cei care aveti cartela, prin metoda de mai sus sa vorbiti gratuit :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

eu am auzit de unele metode mai serioase de a face convorbiri gratis! fara coduri secrete ascunse de cine stie ce angajat binevoitor de la o companie sau alta.

Cam acum o jumatate de an niste prieteni mi-au spus de un defect in reteaua orange. Cica la minutele cu abonamente icluse atnci cand mai mult de cinci oameni se apucau sa vorbeasca (toti adunati la un loc sub o celula sau foarte foarte aproape de una) scadeau minutele doar unuia dintre acestia. Cica defectul a fost remediat dupa ce un rup de "tineri" au abuzat de acest de cadou :pee.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
*100*4*2*4*1*0743854524*1# cred ca este o optiune de la Orange, prin care creditul de pe o cartela Prepay se duce la respectivul numar, in acest caz 0743854524!!!!

 

In cazul asta Jmenarul si-a ales un nume pe masura.

Si nu cred ca nu a fost nimeni care sa incerce.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

daca ceea ce spuneti voi e adevarat, jmenarul a comis o INFRACTIUNE pedepsita de legeea penala romana in vigoare!

 

Atentie!!! Acest forum nu poate fi locul unde se pot comite infractiuni, ar fi pacat!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Am mai intalnit (de fapt bogdan) o situatie asemanatoare in care trimiteai parola de la contul tau de yahoo.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Cei pacaliti au numarul lui de telefon (deci stiu cine este) si deci pot sa-la dea in judecata. E valabil si pentru cei care au facut asa ceva pe DC.

Eu nu am incredere in astfel de metode minune si nu am muscat-o pana acum.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×