Sari la conținut
Forum Roportal
m1run1k

In Viena cu voi!

Postări Recomandate

Am fost in Viena acum 1 an si jumatate si a fost supoer-cool!! Is multe chestii de vizitat ca: Palatul Schonbrunn, Palatul Belvedere, parcul de distractii Prater, Palatul Hofburg, Wasserhaus, Primaria Capitalei... Dar e mai cool sa mergeti iarna...e foarte frumos dar e frumos si vara...Preturile sunt cam 5 euro o masa(adik d la 5 in sus) si hainele sunt destul de ieftina...va spun...la iarna...in Viena cu voi:) :doh:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Am fost si eu aku o luna shi jumathate pe Koasta de azoor. Super mishto, oameni buni. Monte Carlo se apropie destul de mult de notziunea "paradisul pe pamant". pretzurile nu sunt pentru muritorii de rand ca mine, dar macar cascatul gurii e gratis. Va recomand tuturor o vizita pe axa Nice-Monte Carlo shi imprejurimile. Pe koasta de azur cu voi! :flowers:))))

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
... dar macar cascatul gurii e gratis. Va recomand tuturor o vizita pe axa Nice-Monte Carlo shi imprejurimile. Pe koasta de azur cu voi! :flowers:))))

 

 

 

Eu va recomand sa inchideti gura si cascati doar ochii ca vedeti mai bine si nu va dezhidratati asa de tare !!!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
parcul de distractii Prater[..........]si hainele sunt destul de ieftina...va spun...la iarna...in Viena cu voi:) :focus:

Vai ce frig am tras acolo asta-primavara....distractie, lumini, vint si....frig!!!!!! dar a fost fain...

Editat de Victor Apostu

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Eu locuiesc la 30 de km de Viena :airkiss: In cercul ala din prima poza m-am dat de nenumarate ori,am si casetele video acasa.Cum e insa dracovenia din a 17-a poza :tease: ?L-am vazut odata pe unu ca mai avea un pic si pica jos cand s-a oprit ..si nu am mai indraznit sa ma dau..

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Eu locuiesc la 30 de km de Viena :airkiss: In cercul ala din prima poza m-am dat de nenumarate ori,am si casetele video acasa.Cum e insa dracovenia din a 17-a poza :airkiss: ?L-am vazut odata pe unu ca mai avea un pic si pica jos cand s-a oprit ..si nu am mai indraznit sa ma dau..

nici eu nu m-am dat in ala era prea nasol...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

da, e foarte faina viena. si eu stau aici de vreo 3 ani, dar cred ca sunt mai multe locuri misto decat praterul.

 

si apropos, o cafea in MQ (museumsquartier) in cafeneaua Leopold merita :tease: sau o bere cu chili in 7sternbr

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×