Sari la conținut
Forum Roportal
casi

Neptun - Hotel Prahova

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Hello!

 

Ştie cineva dacă este fain acolo?

Este doar de o stea şi nu ştiu care este diferenţa fată de celelalte hoteluri din zonă care sunt de două stele(spre ex. Terra, unde am mai stat şi n-a fost rau). :doh:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Hello!

Cei care doriti sa mergeti la mare in statiunea Neptun sa va feriti de hotelul PRAHOVA.Este jalnic:paturile au miros de mucegai,baia nu poate fi descrisa...,,dotata" cu niste instalatii sanitare pe care nu poti sa le atingi.... daca intri in aceea baie risti sa faci hepatita.Un miros de igrasie s-a simtit incepand de la receptie si raspandindu-se in tot hotelul.Mocheta din hol este plina de mucegai.Nu pot sa imi explic cum hotelul respectiv a primit autorizatie de functionare.Turisti care au fost anul acesta la PRAHOVA au dormit in masina sau au plecat (cum am facut eu).Nimeni nu a putut sta in acele conditii.Am uitat sa mentionez ca hotelul nu are cantina masa servindu-se la cantina de la hotelurile Romanta Craiova si Caraiman(acesta fiind cel mai aproape de Prahova-500m).Este adevarat de are doar o stea dar asta nu inseamana ca trebuie sa fie mucegai peste tot si miros de igrasie.Pana si hotelul Cocorul din Venus arata mult mai bine.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Am fost in 2004 la acest hotel,pe vremea cand eram studenta si fara bani prea multi;am avut ghinionul sa fiu cazata la o camera de la parter.ORIBIL!!!!!Trebuie sa va spun ca nu eram cazate doar doua persoane intr-o camera ci aveam companie si cativa sobolani ale caror excremente le gaseam si printre lucrurile personale,ce sa mai zic de mancare.Poate ca trebuia sa platim si pt. faptul ca le aveam drept animale de companie.Le simteai prezenta mai ales noaptea.Geamul nu-l puteai deschide si preferam sa stam in acel miros insuportabil decat sa avem si alte lighioane drept companie.Camera era mica,asternuturile patate si cu un miros infect;in camera,care era amplasata pe partea din fata a hotelului,nu patrundeau razele soarelui din cauza pomilor din fata si mai tot timpul stateam cu lumina "de veghe" aprinsa;baia infecta,mica,cu miros de mucegai,plina de igrasie;pe holuri era o umezeala si abureala permanenta,cu miros de mucegai.Bine ca nu am luat si masa,ci doar cazare.Nu stiu cum de a primit autorizatie sanitara si nu numai,cum de a primit autorizatie de functionare!!!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×