Sari la conținut
Forum Roportal
spider

proza, eseuri, tratament contra plictiselii :D

Postări Recomandate

De multe ori imi vine asa sa citesc o istorioara scurta, usurica, sa ma destind. Si tre' sa recunosc faptul ca nu sunt un fan sa.F. Am gasit aici un site care poate o sa vi se para interesant. Si astept si alte siteuri de la voi daca mai stiti....

remedii contra plictiselii

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Mai fratilor da voi nu cititi? :? Sau nu cititi pe internet? :) Nu are nimeni o biblioteca virtuala? :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Interesant site-ul... :) :) ;)

 

De regula nu citesc ceva anume atunci cand navighez, pur si simplu citesc... orice... ziare, referate, glume etc... nu pot spune ca am o biblioteca virtuala... am cateva texte care mi-au placut salvate pe calculator... cum ar fi acesta:

 

"Daca Dumnezeu ar uita pentru o clipa ca nu sunt dec

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

eu nu prea am timp sa citesc pe internet! si sincera sa fiu, prefer cartile clasice!si ca si chestii mai noi prefer revistele, sau mai comod televizorul!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Da, draga fluturas, si eu prefer cartile clasice, revistele.....Insa aici nu gasesc decat in germana, franceza, italiana, romaneste ioc. Si imi e dor si mie sa citesc romaneste. Asa ca..........singura solutie ramane tot netul. :cry: pana cand voi face aprovizionarea cu ocazia unei viitoare vizite in Romania.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

:cry:

 

Draga Spider, chiar daca esti departe se pot gasi mijloace de a te aproviziona cu carti in limba romana: www.librariilehumanitas.ro .Ei expediaza carti si in strainatate. Ai acolo indicatii despre cat costa si cum poti obtine cartile,doar ca ajung destul de greu (30 de zile).

Spor la citit! Pa!

pe.sa. Si ca sa te relaxezi total citeste un basm clasic de la adresa:www.clopotel.ro. Sunt basme romanesti si straine scrise in limba romana.

 

:winca:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

:dee multumesc DJ insa nu mai sunt scolarita de ceva timp. :winca:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

stiu, mi-am dat seama, dar nu este neaparat pentru elevi. este mai degraba un inceput de bibilioteca virtuala! incearca macar....

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×