Sari la conținut
Forum Roportal
de ce

kum ramane

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

kem ramane atunci kand iubim pe cineva ff mult si din cauza parintilor nu puteti fii impreuna?CE AR TREBUI EU S A FAC?sa renunt sau sa continuu?voi ce credeti?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
kem ramane atunci kand iubim pe cineva ff mult si din cauza parintilor nu puteti fii impreuna?CE AR TREBUI EU S A FAC?sa renunt sau sa continuu?voi ce credeti?

 

a... cati ani ai ?

 

:(

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
kem ramane atunci kand iubim pe cineva ff mult si din cauza parintilor nu puteti fii impreuna?CE AR TREBUI EU S A FAC?sa renunt sau sa continuu?voi ce credeti?

con teaza katy ani am?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
con teaza katy ani am?

 

nu... te intrebam doar de dragul conversatiei !

 

scuza-ma !

 

:(

Editat de Ravl

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Unde locuiesti ??? de curiozotate intreb doar ca ai timpul actual la fel ca mine in Arizona, adica West Coast.

pai locuiesc in romania

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
pai locuiesc in romania

 

si ea in state ! ... ai prins ideea ?

 

 

nu ? ... pai, erai singura care nu stia !

 

:(

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Unde locuiesti ??? de curiozotate intreb doar ca ai timpul actual la fel ca mine in Arizona, adica West Coast.

Are o copie-pirat de Windows :stars: :) şi a uitat să treacă Regional Settings pe Romania, nu te lăsa păcălită. :(

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
kem ramane atunci kand iubim pe cineva ff mult si din cauza parintilor nu puteti fii impreuna?CE AR TREBUI EU S A FAC?sa renunt sau sa continuu?voi ce credeti?

 

continui!pe mine dorinta parintilor de a fi cu altcineva ca el nu e bun m-a inrait si am continuat!insa el nu a mai suportat.....trebuie sa cadeti de comun acord...luptati impreuna sau o lasati balta!bafta!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×