Sari la conținut
Forum Roportal
bogdan

Filme pe care vi le recomand

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Ce fiiilm mistooo am vazuuut! E vorba de Warriors of Heaven and Earth! o productie chinezeasca care e cel putin la fel de sooper ca Tigru si Dragon! Recomand tuturor fanilor genului si nu numai!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Mi-a placut si mie I Robot. Mi-a placut si seria Lord of the Ring. Si The Ring mi-a placut mult; cam fara inteles dar in sfarsit...

V-as recomanda sa vedeti The order daca nu la-ati vazut deja.

Si vreau sa intreb daca a vazut cineva Queen of the Damned?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

filmul meu absolut preferat...desi unii sar putea sa zica cai o porcarie...este Lolita...ala din 97 sau cand a fost facut...

ah...in afara de asta...honey...si you got served..cea mai marfa coregrafie...got to learn it...si ar mai fii: Big fis, Nightmare on Elm Street...sa..mie lene sa le zic pe toate

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

You Got Served - tare la coregrafie. Pacat ca schiopateaza la scenariu si joc artistic/actorie. Altfel ar fi fost un film bun. De fapt, sa fim seriosi, doar scenele de dans merita vazute :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

altceva nici nu urmaream in mod deosebit..ai dreptate din punctul asta de vedere honey a fost mai dragut

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

daaa...e nice filmu..daca va plac filmele de genu asta si 13 going on 30 e funny...sau the hot chicca...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×