Sari la conținut
Forum Roportal
simplu

Madonna - imaginea Versace

Postări Recomandate

"Madona va fi noua imagine "Versace!'

Donatella Versace i-a facut propunerea Madonnei, dar aceasta nu a luat inca o decizie".

 

Ce mai imagine!! ::):

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Cum adica ce mai imagine? Mie Madonna, la varsta ei, mi se pare o femeie foarte frumoasa si intretinuta.

Oricum, casa Versace intampina dificultati financiare, legate de succesiune - Allegra Versace, nepoata marelui creator Gianni este "sefa" companiei, iar pentru ca ea sa intre in posesia mostenirii acum cand a implinit varsta majoratului, au fost nevoie de sume considerabile achitate ca si taxe. Asa ca, Versace vrea pe de alta parte sa profite de popularitatea Madonnei pentru a se redresa din punct de vedere financiar.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Pai stii de ce Madonna la varsta ei ti se pare o femeie frumoasa si intretinuta?Datorita multiplelor operatii estetice pe care si le-a facut.Nu condamn asta...e chiar f bine...inseamna ca vrea sa arate cat mai bine si are posibilitatile pentru a o face :cry:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nu stiu daca exista vreo vedeta care a trecut de 35-40 de ani si nu are operatii estetice. Toate vedetele "umbla" mai devreme sau mai tarziu la imagine.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Cum adica ce mai imagine? Mie Madonna, la varsta ei, mi se pare o femeie foarte frumoasa si intretinuta.

 

Arata bine ?!!Mie mi se pare ca "si-a trait traiul si-a mancat malaiul". A facut destul, mai sunt si altele la rand.

De la o anumita vrasta nici macar operatiile estetice nu mai ajuta!

 

PS:

Cea mai reusita operatie estetica este cea facuta de : Demi Moore. ::cry::

 

Sau poate sotia lui Michael Douglas!!!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Mie imi place imaginea Madonnei :"> E foarte frumoasa si are un corp super la varsta ei.Si ce daca si-a facut operatii estetice?Macar asa arata super pe langa altele la varsta ei.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Nu stiu daca exista vreo vedeta care a trecut de 35-40 de ani si nu are operatii estetice. Toate vedetele "umbla" mai devreme sau mai tarziu la imagine.

[snapbacca]13197[/snapbacca]

:- Eu stiu una: Sandra Bullocca! Cat % este adevar din afirmatia ei (aceea ca nu a apelat la chirurgie estetica) nu stiu.... :pee Poate Sandra e una dintre putinele exceptii. :cry:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Mie intotdeauna Madonna mi sa-a parut cam vulgara.

Nu as fi ales-o ca imagine a unei case de moda care se respecta.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Mie intotdeauna Madonna mi sa-a parut cam vulgara.

Nu as fi ales-o ca imagine a unei case de moda care se respecta.

[snapbacca]37791[/snapbacca]

Aceeasi opinie o impartasesc si eu! Corino, citesti gandurile? :crazy:"

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

×