Sari la conținut
Forum Roportal
erika

Cosmetica - ce firma?

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Ce cosmetice si de la ce firma v-au incantat cel mai mult? Sunt curioasa in general masti , si creme pentru luminozitatea tenului , rujuri . Unde va pensati :) ? Acasa sau la cosmetica.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

sprancenele poti sa le pensezi singura acasa.eu am avut sprancene foarte groase si o idioata mi le-a distrus(puteau fi pensate in toate formele posibile si ar fi iesit bine,dar tampita aia a reusit sa le distruga),si dupa aia o alta a facut acelasi lucru ,pana cand am realizat ca eu fac o treaba mult mai buna.nu stiu daca se pot da nume de firme,dar eu iti recomand la'oreal-ul pentru tratamente si rimel(ultimul e super).mastile de argila sunt extraordinare facute in combinatii pentru diferitele tipuri de ten.de exemplu pentru un ten uscat e ideala o masca argila-lapte

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Eu folosesc cosmetice Artistry care sunt foarte bune,dar nu pot fi achizitionate decat prin intermediul intreprinzatorilor Amway,deci nu se gasesc in magazine.pentru mai multe informatii vizitati www.vebso.ro sau http://www.artistry.com/howtobuy/index.aspx (selectati tara) Aici puteti afla detalii despre produse.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

ce bine ca inca nimeni n-a adus aminte de marea firma de cosmetice AVON :!: :!: :!: :!: ::):...........

Garnier si la'Oreal...dupa parerea mea is foarte bune...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

In materie de macae up, cel mai bine ma inteleg cu la-oreal, iar cand vine vorba de ingrijirea pielii, in special cea a fetei, nimic nu e mai bun decat Vichy... ;) ;) ;)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

In materie de marca de cosmetice e mai usor sa alegi ceva consacrat si de renume, chiar daca nu esti multumita de fiecare data. Va veni vremea cand oamenii vor fi mai atenti cu ceea ce cumpara, si vor prefera produsele naturale, care intretin frumusetea, nu ne fac dependente de ele. Daca veti vrea vrodata sa incercati ceva nou si natural, un ulei antirid sau fres Hemel va va convinge de la prima utilizare :o: , sa nu mai zic de masca :o:

Alegerea e a fiecaruia :pee

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Salut.

In materie de macae up, iti recumand cu multa caldura , mai ales fardurile de la Bourjois. Sunt superbe mai ales cele effeet lumiere. Luciurile sunt f bune cele de la la-oreal si rimelele, ceea ce am incercat eu. Cremele de fata am incercat si de la la-oreal si de la Yves Rocher, dar cel mai bine mi sa-a portivit cea de la Nivea, Aqua Beauty ( depinde de ten , eu nu am unul cu probleme ). Am sa incerc si crema de la Vichy. In materie de ingijire a parului recomand produsele de la Yves Rocher, iarasi nu am u par cu probleme, adica vopsit , permanent sa.a :o:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Vad ca nimeni nu pomeneste de produsele cu adevarat naturale, cele de la APICOLA, sunt extraordinare. Eu folosesc emulsia antirid Apiten ca demachiant si e foarte buna si nu te ustura ochii absolut deloc.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×