Sari la conținut
Forum Roportal
G-UNiT

Problema Tastatura

Postări Recomandate

Am o Tastatura Standard 101/102-Key or Microsoft Natural PS/2 Keyboard

veche de aproape 3 ani si am o problem :P a cu ea. Se intampla in special cand ma joc :) De Exemplu ma jucam Worms 4 mayhem si daca apas Q si misc mouse-ul se misca singur chiar daca iau mana de pe mouse/tastatura/amandoua. Cine are vreo idee?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Am o Tastatura Standard 101/102-Key or Microsoft Natural PS/2 Keyboard

veche de aproape 3 ani si am o problem :P a cu ea. Se intampla in special cand ma joc :) De Exemplu ma jucam Worms 4 mayhem si daca apas Q si misc mouse-ul se misca singur chiar daca iau mana de pe mouse/tastatura/amandoua. Cine are vreo idee?

 

Nu te mai juca. Si pun pariu ca nu ai Worms 4 licentiat si l-ai furat de pe net.

 

Rusine. Asa va trebuie ! Sa se miste in toate partile ... si mouseul si tastatura !

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

:> procedezi in felul urmator: iei tastatura si dai cu ea de pamant ! si termini si cu jocurile care nu e educative si cu dependenta de net :P

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Am o Tastatura Standard 101/102-Key or Microsoft Natural PS/2 Keyboard

veche de aproape 3 ani si am o problem :> a cu ea. Se intampla in special cand ma joc :) De Exemplu ma jucam Worms 4 mayhem si daca apas Q si misc mouse-ul se misca singur chiar daca iau mana de pe mouse/tastatura/amandoua. Cine are vreo idee?

 

Nu stiu daca are vreo legatura tastatura :P.

Stai... ce anume se misca singur?!

Din cate am inteles, cursorul o ia razna din cand in cand, adica inainteaza spre o parte a ecranului. Corect?

Mi s-a intamplat si mie. Nothing to worry about, really.

Mai degraba vezi ce-are mouse-ul. E optic sau e din'ala cu bila :( ?

Editat de Scythe

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Eu unul din cati mousi am testat, am patit-o cu multi optici low-end s-o ia razna pe desktop. Pur si simplu se misca singur, tremura, face ca toti dracii. Problema poate fi de mose, nu neaparat de tastatura.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Eu unul din cati mousi am testat, am patit-o cu multi optici low-end s-o ia razna pe desktop. Pur si simplu se misca singur, tremura, face ca toti dracii. Problema poate fi de mose, nu neaparat de tastatura.

Şi eu cred la fel. Am văzut asta la mai mulţi "mice" A4Tech, at

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

si eu am un soarec optic "a-for-tec" model OP-620 ... . Inca n-o inceput sa o ia singur la plimbare pe ... in schimb am o tastatura "de colectie", cred ca are vre-o 10 ani ! mare, destul de grea, pot sa zic ca am varsat litri de cafea pe ea in decursul timpului, dar desfacuta bucata cu bucata si curatzata este si azi in perfecta stare de functionare.!! Poate o fi din cauza numelui !? :no: .. ii zice: AT102DW de la dell -- fabricata in 1991 !!

:doh: :(

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×