Sari la conținut
Forum Roportal
N!gh7 W0lf

Cum se pot face cele mai bune suvite

Postări Recomandate

Sau....stai in soare..eu am suvite blonde naturale datorita soarelui......dar acum mi se deschide tot parul la culoare :flowers:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
sa pui o fata sa-ti vopseasca parul..si pe urma o vopsesti si tu pe ea :bataita:

Nu ma vopsesti tu draga?? :crazy: :doh: :haha:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

PAREREA MEA

 

Suvitele pe par nu se fac acasa,exceptie cazul in care le face cineva cu experienta in domeniu....

Nu stiu la ce saloane 'fantoma' umblati :bataita: , dar nu e permis sa iesi de acolo nemultumit.Daca nu-ti place spune-i coafezei. Sau mai poate fi si variante in care alegeti un salon de coafura mai ieftin(ca preturi practicate) unde (poate)personalul nu are calificarea necesara.Va recomand sa mergeti la un salon bun, cunoscut in localitatea voastra,sa vedeti daca patronii 'permit' ca sa plece nemultumiti clienti de acolo.In plus e renumele lor in joc.Nu?

 

 

De vreo doua saptamani am fost cu o prietena :haha: din Franta la un salon,unul dintre cele mai tari pe piata din oras, si si-a facut niste suvite,colorate cu vopsea.Au iesit nu bine sau foarte bine ci excelent.A fost super incantata si ........ a lasat cateva hartiute bune de bani coafezei (nu de 10 sau 50 de mii lei :doh: )

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

×