Sari la conținut
Forum Roportal
ingerashul trist

o pisik ciudata

Postări Recomandate

hello...sunt km noua p aici....oricu citesc povestile voastre d cv vreme ..sh mam gandit sa va zik sh yo una... kre e 100%adv...o stiu d la bunik meu..dar c sa mai lungim?? deci era intr`o seara d iarna sh fratele lu bunik (D-zeus sa`L ierte) venea d la munk prin padure...sh cum mergea a gasit o pisicutza mik neagra cu ochishorii dragalashi..i se facuse mila d ea sh o baga`n cojok..cand ajunse akas' nevasta il astepta cu mancarea pregatita..se ashezara la masa impreuna cu cei 2 copii...dupa masa copii plekr la culcare iar femeia ii zice"dn dracu ai adus pisica asta in casa naveam destule" spunand dracu pisik disparu...woow..c chestie....(mia ieshit netu d vro 2 ori cand sc povestea asta)

post-48623-1155237597_thumb.jpg

Editat de ingerashul trist

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
.... iar femeia ii zice"dn dracu ai adus pisica asta in casa naveam destule" spunand dracu pisik disparu...woow..c chestie....(mia ieshit netu d vro 2 ori cand sc povestea asta)

 

waw ...

 

;)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
e interesant modul in care e povestita intamplarea dar si modul in care e scrisa...

 

absolut !

 

 

fermecatoare as spune ! ... :P

Editat de Ravl

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Un sfat...citeste regulamentul inainte sa scrii asa de.....incorect.... :>

--Cum a disparut pisica?Pur si simplu?Unde era cand a disparut?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

ce'ai fata,de ce esti rea...poi..nu o sa putem dormi la noapte :P

uof...ce rele suntem,sa ne fie rusine :>

Editat de Andradada

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Si pisicuta aia era legata de scaun ? Nu avea voie sa se miste, sa plece ? A disparut pe usa, afara. :yahoo: :evil: WoooooooW cum mai dorm eu la noapte ?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×