Sari la conținut
Forum Roportal
Revista de Astrologie

Aveti capacitati paranormale?

Postări Recomandate

Eu mi-am auzit de cateva ori ingerul pazitor vorbind cu mine, se poate spune ca am capacitati paranormale :bataita:

Ar trebui sa ma stradui mai mult in aceasta privinta dar...... ma cam las pagubasa :crazy:

Cred ca-mi lipseste vointa :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Ha-ha-ha....si eu,27....mamaaaa...citi paranormali! :)

Se poate spune si ....anormali? :crazy:

Da...eu,am darul blestemului...si nu fac economie!

Mai am premonitii...

Si...telepatie;pot face multe,si bune si rele...doar gindind! Testat!

Am si un fel de presimtire...ca o indoiala,ca o teama....uneori;atunci, stiu ca nu se realizeaza...

Stau slab...chiar prost la capitolul logica....

Eu,nu-i percep logic pe oameni...ai simt...

E cumplit...sunt asa uriti....pe dinauntru....am o stringere de inima...si repulsie...si ura...pentru ei!

Aceste simtiri,ma dor...sufar...si-i urasc...

Si ei ma urasc...din invidie,din prostie,sau fiindca unii,ma simt si ei...e ceva tacit...inexplicabil...

Cind sunt foarte furioasa,cad lucrurile de pe pereti...se defecteaza aparatura...animalele turbeaza de furie in jurul meu...catelul meu,se ascunde...pisoii,ma priveau in ochi,se zbirleau si o rupeau la fuga! :bataita:

Nu e placut....

Cind sotul meu e suparat sau stresat,ma simt ca un leu turbat,in cusca....il simt chiar daca aparent,e calm,absent....

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Ha-ha-ha....si eu,27....mamaaaa...citi paranormali! :yes:

Se poate spune si ....anormali? :spiteful:

Da...eu,am darul blestemului...si nu fac economie!

Mai am premonitii...

Si...telepatie;pot face multe,si bune si rele...doar gindind! Testat!

Am si un fel de presimtire...ca o indoiala,ca o teama....uneori;atunci, stiu ca nu se realizeaza...

Stau slab...chiar prost la capitolul logica....

Eu,nu-i percep logic pe oameni...ai simt...

E cumplit...sunt asa uriti....pe dinauntru....am o stringere de inima...si repulsie...si ura...pentru ei!

Aceste simtiri,ma dor...sufar...si-i urasc...

Si ei ma urasc...din invidie,din prostie,sau fiindca unii,ma simt si ei...e ceva tacit...inexplicabil...

Cind sunt foarte furioasa,cad lucrurile de pe pereti...se defecteaza aparatura...animalele turbeaza de furie in jurul meu...catelul meu,se ascunde...pisoii,ma priveau in ochi,se zbirleau si o rupeau la fuga! :crazy:

Nu e placut....

Cind sotul meu e suparat sau stresat,ma simt ca un leu turbat,in cusca....il simt chiar daca aparent,e calm,absent....

 

:crazy:(

 

Deci nimeni nu are 0 puncte ca mine ???

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Fluturel...cum ai reusit tu sa ai 0 puncte,asta chiar e un fenomen paranormal ! :(

Ce ai facut,ai raspuns"nu stiu",de sus pina jos? :lol2:

Reformuleaza.....

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Un lucru paranormal.Daca stau si ma uit la degetul mijlociu timp de 10 minute mi se deruleaza in fata ochiilor toata prostia omeneasca, si cum a evoluat omul, si cum va reusii in viitor sa se auto-distruga complet.

 

 

Raspuns:Nu, nu am capacitati paranormale.

 

 

Rezultate: 27 de puncte .

Editat de Serelius

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

:lol2: Te poti uita la care deget vrei tu si cit vrei!

Ca ai sau nu capacitati,te priveste...dar,nu inteleg de ce ne faci pe noi prosti?

Te maninca undeva? Scarpina-te cu degetul acela despre care vorbeai! :(

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nu fac pe nimeni prost.Arata-mi mai exact unde am precizat ca sunteti voi prosti?Chestia cu "prostia omeneasca" e o remarca sarcastica si nu are nici o legatura cu cei care stau pe forumul asta,este vorba despre prostia omeneasca.Nu am spus aceasta remarca ca sa va insult intr-un mod direct sau indirect,studiaza mai bine postul sa vezi ca nu are legatura cu cei care sunt pe acest topic.

Editat de Serelius

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
de ce ne faci pe noi prosti?

 

te simti?

 

 

la munca bah, lasa-ti porcariile astia paranormale. LA CRATITAAAAA.

 

Nu am crezut, nu cred, nu voi crede niciodata.( daca invie dimebag darrell sa ma anuntati, ca poate imi schimb parerea)

 

scor 3.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×