Sari la conținut
Forum Roportal
RadhaSara

De ce esti trist azi?...ce te framanta?

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Alex Trebek  a murit la 80 de ani de la Pancreativ Cancer, descoperit cand era deja de gradul 4, metestazat in tot corpul.

Am urmarit aproape seara de seara programul lui la TV, era singurul show din care mai invata ceva omul.

Cea mai necrutatoare boala este cancerul asta de Pancreas, n-as fi crezut ca se intampla asa de repede dupa ce a anuntat el in Martie  2019 ca i s-a pus aceasta diagnoza.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
5 minutes ago, Maeve. said:

Oare daca faceam diferit lucrurile, as fi fost acuma intr-o relatie serioasa?

 

:sad:

Îți dau un sfat, alege din două:

1. Cu siguranță! Era de-ajuns să faci ceva diferit și conform efectului fluturelui, altele ar fi fost datele problemei acum. 

2. Nope. Orice ai fi făcut, trebuia să treci prin ceea ce treci acu'. Deh, karma! 

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nu prea imi mai gasesc motivatie la munca, acolo unde e partea mai usoara si repetitiva.

Ca si consecinta - am gresit ceva, fara daune, dar chiar puteam sa imi descopar singura greseala daca ma verificam mai cu atentie, adica - cu mai multa motivatie.

Problema e ca eu nu prea gresesc, adica nu acolo unde ma pot verifica singura, si mi-a picat ff prost cand mi s-a facut observatie. Mi-am dat seama inca o data ca in ultimii ani am stat tot mai prost cu motivatia si, desi anul asta am vrut sa fac o schimbare ( asa imi calculasem timing-ul si prioritatile) , nu mi s-a aratat - ca na, pandemia. 

Si nici vremea asta ff naspa nu ma ajuta..

 

Editat de Stu'

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

 unui secret naspa care a fost divulgat tocmai azi..ador momentele astea...trec anii si cineva iti impartaseste ceva cutremurator pe care daca l-ai fi stiut dinainte, poate ai fi actionat altfel????

Editat de Maeve.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×