Sari la conținut
Forum Roportal
RadhaSara

De ce esti trist azi?...ce te framanta?

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Acum 9 minute, The Unknown a spus:

Ti-a raportat ca a trecut pe acolo precum Cometa Halley???

a aparut pe facebook ca e in Bucuresti 

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
41 minutes ago, Enki said:

a murit Sean Connery :sad:

mare actor!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
La 02.10.2020 la 15:16, NicolaeT a spus:

Pai ce sa va fac daca sunteti nebuni cu totii ? E absolut normal ca atunci cand un om sanatos traieste printre nebuni sa observe nebunia acestora. Doar pentru ca aruncati unii in altii cu zambete prefacute asta nu inseamna ca aveti caracter si 7 ani de-acasa, ci inseamna doar ca sunteti prefacuti. Eu sunt autentic.

Eu sunt autentic. Hahaha. Ti am dat like ça sa fiu eu Gigi Contra, ça sa fiu si mai autentična decat tine, mai mult decat autentiča. :))

Nicolae cel Autentic

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nu se poate chiar recupera din stiri negre neasteptate ... am pierdut o fiinta draga, prietena din copilarie, credeam ca sintem surori cand eram copila mica, nu intelegeam asta ca eram mereu impreuna.   Cu un an in urma a fost dignozata cu cancer terminal dar ii era chiar bine cand a adormit spre surpriza tuturor.   Se trata la maxim si era spre bine, facea Chemotherapie, mergea la plimbare singura, de aceea este mai greu de acceptat ca alalta ieri a fost inmormantata.  

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Trei morți din Cimitirul Huși, amenințați cu judecata pentru că sunt rău-platnici!!!

*Vizați sunt I.M.R, înhumată în anul 1928, Z.P.I, înmormântată în 1026 și D.G, înmormântat în anul 1989*.

 

Mama a platit foarte multi bani pentru ingrijirea mormintelor iar dupa 6 ani deja nu erau niciunde mormintele membrilor familiei noastre!!!

Este o rusine ce se intampla cu aceasta industrie, biserica si cimitir!!!

 

https://www.b1.ro/stiri/stiri-locale/trei-morti-din-cimitirul-husi-amenintati-cu-judecata-pentru-ca-sunt-rau-platnici-349957.html

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×