Sari la conținut
Forum Roportal
RadhaSara

De ce esti trist azi?...ce te framanta?

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

sti destule incat sa intelegi ca nu ma indoiesc de forta spiritului :tease:

stiu :)

cat despre "filmulet" un om care iubeste cu adevarat este acela, iar cel iubit este un erou in fiecare zi si intradevar acesti oameni sunt inspiratie curata pentru cei din jur :doh:

Ai dreptate... sunt luptatori ai luminii... din aia adevarati... nu abureli ca Jiji.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
sunt trista pentru ca sunt persoane care imi vor doar raul si au grija sa-mi strice dispozitia

Pai si de ce ii lasi? Nu stii ca ultima libertate umana consta in libertatea de a ne alege raspunsul in orice situatie?

Poti foarte bine sa le faci in ciuda si sa te simti super ok.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nu pot sa gandesc. Este concluzia rezultata dupa ce am stat 15 minute sa reflectez la ce simt acum pe moment, la ce am simtit azi.... e gol.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Nu pot sa gandesc. Este concluzia rezultata dupa ce am stat 15 minute sa reflectez la ce simt acum pe moment, la ce am simtit azi.... e gol.

 

:flowers: :phiu: Aca prea semnezi tu condica pe aici...sper ca e mai mult din cauza frumoasei Radha :yes:

 

trimit un zambet pe chipul si-n sufletul tau :)

post-41496-1157015938_thumb.jpg

 

 

sunt trist ca nu pot sa fiu si eu la fel de prost ca majoritatea si sa ma doara undeva de tot si toate...traiasca prostia ca este sfanta

:crazy: lasa ca-ti trece tie :o:

ba foarte bine ca iti pasa ;)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
:doh: ;) Aca prea semnezi tu condica pe aici...sper ca e mai mult din cauza frumoasei Radha ;)

trimit un zambet pe chipul si-n sufletul tau :P

Din pacate nu este din cauza Frumoasei...multumesc pentru zambet :-

Editat de Acamandur

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Ma framant ca nu vrea lumea sa afle lucruri despre mine, ca nu-mi pune intrebari la topicul special creat. :doh: Ma simt atat de mica si neinsemnata.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Ma framant ca nu vrea lumea sa afle lucruri despre mine, ca nu-mi pune intrebari la topicul special creat. :doh: Ma simt atat de mica si neinsemnata.

bine le mai zici

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

vine toamna si simt cum o parte din viata mea incepe sa moara..

am vrut sa iubesc,sa traiesc,sa simt si sa mor pentru cuvinte,pentru minciuni,pentru dragoste..

am trait cu senzatia ca a crede intr-un lucru,concept sau om si a te dedica lui e suficient dar niciodata nu m-am gandit..suficient pentru cine?!

spun cunoscutilor ca am incetat sa mai cred in povesti dar adevarul e ca fara basmele pe care mi le povestesc singura la nesfarsit nu as putea trai.sunt dependenta de minciuni,himere,adaosuri,realitati inchipuite,mistificari,intr-un cuvant..de oameni.

iubesc oamenii pentru ca pot sa le sorb povestile,sa le gust micile minciuni ale imaginatiei nascute din decoruri prea anoste.eu nu sunt ca ei,imi spun,eu nu sunt povestitorul unei povesti inventate,eu sunt povestea in sine.dar ma mint,desigur..

sunt amortita de somnul bolnav al existentei mele si totusi astept.astept sa se intample ceva,dar minunile sunt pentru lumi in declin,nu pentru suflete goale..

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×