Sari la conținut
Forum Roportal
RadhaSara

De ce esti trist azi?...ce te framanta?

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Incep sa zambesc iar la sunetele triste si sa spun: cat mi-as dorii sa fiu plin de viata si in camera asta intunecata.

Tristetea imi da iar viata la amintiri, la sentimente si....nici eu nu mai inteleg de ce ma apasa stiind ca totul a trecut.

Mi-am dorit asa de mult sa fiu simplu, si am devenit complicat....mi-am dorit asa de mult sa o strang in brate si peste ani si ani ....ca la inceput.

A ramas o semnatura pe o cetatea care este inghitita de intuneric...si sunete triste, cuvinte fara rost...

...dar poate trece.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

apun o data cu soarele asta care in sfarsit dispare si o sa pot sta si eu cu ochii deschisi fara sa vad ceva... si stiu ca tot atunci o sa ma pierd iarasi prin mine... mda..down again..

o zi de vineri ce va veni..singura noastra posibilitate de a ne vedea dupa sapte luni..si ca de obicei de la mine vin lucrurile care dau totul peste cap..si nu o sa ne putem intalni.... :D ..stau cu teama ca se va imprastia totul...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Sunt trista pentru ca vreau sa fumez si mai am un pachef de tigarii... ultimul din Ro. si aici tzigarile sunt scumpe asa ca am gasit ceva tigari mai ieftine ... am sa cumpar un cartus ca sa il am toata luna ... dar nu sunt la fel de bune ca tigarile mele din tara ... si nu ma simt bine de loc ... ma doare burta ... :doh:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Ma doare capul :lol2::lol2: ! Sunt frint din punct de vedere moral! Sunt obosit! Sunt obosit! Ma innerveaza orce sunet! Vreau sa ma odihnesc :lol2::lol2: ! Nu mai rezist!

 

Si inca tatmiu a inceput a tipa la mine pentruca mi-am luat chitara :lol2: :doh: :P ! Il urasc! :doh: 8) ! Am nevoie de sprijinul cuiva! :lol2:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

sunt trist ca nu reactioneaza la provocari in nici un fel, dar macar in adancul ei sa fie un strop de schimbare la nivel neuronal si moral. M-ar face fericit un raspuns cinstit si onest, asa rau cum este el dar macar sa stiu ca nu sunt singurul care gandeste in acea directie.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Azi a fost o zi asa...goala...

uneori am impresia ca n-are nici un sens existenta mea...sunt atat de marunte lucrurile pe care le fac zilnic...stiu ca am facut si lucruri bune si nu sunt o persoana rea, dar atat...

ma multumesc cu atat de putin , cand as putea sa fac atatea...

 

...toti tanjim dupa fericire, indiferent ce inseamna pentru fiecare...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Sunt trista...asa voi fii inca mult timp de acum inainte...azi s-a rupt ceva in mine, mi-am pierdut optimismul.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

azi pentru 10 minute am fost fericit iar acum ca in fiecare seara trag linie si numar momentele de fericire pe care le-am avut zilnic si concluzia este ca fac progrese...va dati seama 10 MINUTE ??? super...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×