Sari la conținut
Forum Roportal
RadhaSara

De ce esti trist azi?...ce te framanta?

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Azi nu sunt trist! Sunt innervat! foarte innervat :shout: :cheer: :D ! Din motive personale! daca nam 18 ce se primeshte ca deja sunt limitat? Ma dezamagesc in fetele astea!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Sunt trista pentru ca sunt la Internet si Yahoo nu mai functioneaza. Nu mai am acces decat la paginile romanesti. :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

.....tristete in fiecare zi....am program ..dimineata ,l a prinz si seara....

nu vad sa ma paraseasca prea curand..:)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Trebuie sa muncesc astai dupa aproape o luna de concediu :offtopic: Si m-am sitit foarte bine 8)

Imi e dor de mama :o:

Vreau sa mananc o pizza adevarata :o:

Nu imi vad iubitul decat dupa week-end :D

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nu stiu ce-i cu mine dar nu ma simt bine deloc, ma framinta ceva si imi pare ca se prabuseste ceva in mine. Mi-e frica ca totul in viata asta se poate termina asa usor! Si ce e mai rau e ca nici nu stiu ce sa fac ca sa impiedic asta. Sunt deprimata, si doar o singura persoana ma poate face sa ma simt bine...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

sunt trista pentru ca mi-e dor de el :tease: ... ne-am vazut ieri...dupa atata vreme...si cine stie cata vreme va mai trece pana cand ne vom vedea iar... :yes: ...parca inca il mai vad si simt langa mine... sunt singurele momente in care vreau ca anii sa treaca repede...si sa ne fie in sfarsit si noua bine...

mama a sunat in seara asta...era cu moralul la pamant... am incercat sa o "urc" putin... nu stiu in ce masura mi-a reusit... i miss her... :alien:

...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×