Sari la conținut
Forum Roportal
RadhaSara

De ce esti trist azi?...ce te framanta?

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

On 6/19/2020 at 7:24 PM, Fiero said:

Mi-a raspuns sora lui la mesaj. A facut-o dupa o zi si jumatate, cand imi pierdusem orice speranta. Am si vorbit cu ea la telefon o gramada si mi-a dat si numarul lui de telefon. A zis ca abia a acceptat, dar pana la urma a vrut, a rupt legătura cu toata lumea, nici cu prietenii lui de o viata nu mai vrea sa vorbeasca, s-a izolat de tot.  Maine il sun. 

Fiero... m-a impresionat povestea lui...

da, e bine sa aiba un suflet alaturi care sa il ajute cu cateva vorbe, sa simta putina afectiune...

Editat de King1
  • Like 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
32 minutes ago, Maeve. said:

Ceea ce am visat

Spui asa imediat la trezire sau si acum: visul asta are legatura cu ceva din subconstient, trecut, universuri paralele, nu ma influenteaza in niciun fel aici si acum.

Si aia e.

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Acum 4 minute, King1 a spus:

Spui asa imediat la trezire sau si acum: visul asta are legatura cu ceva din subconstient, trecut, universuri paralele, nu ma influenteaza in niciun fel aici si acum.

Si aia e.

Gata, am zis! Dar eram trista ca mi-am dorit sa visez ursitul si ursitul din vis clar nu e genul meu. Dar zic ce zici tu si imi beau cafeaua dubla ca sa ma linistesc

Editat de Maeve.
  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Acum 9 minute, King1 a spus:

Fiero... m-a impresionat povestea lui...

da, e bine sa aiba un suflet alaturi care sa il ajute cu cateva vorbe, sa simta putina afectiune...

Mie mi se sfasie sufletul. Mi se pare ingrozitor de nedrept ca un om ca el sa aiba parte de asa ceva, avea toate atuurile. Sora lui ii e alaturi, trage de el cat poate, dar el a cam renuntat la lupta. Si nu vrea sa comunice cu nimeni, cu mine initial a vrut, chiar a spus ca ii pare bine ca ne-am reintalnit, dar apoi s-a schimbat la 180 de grade si nu a mai raspuns la telefon. Sunt legata de maini si de picioare. I-am spus ca imi poate scrie oricand, ziua, noaptea, nu conteaza, dar nu cred ca o sa o faca, mi-am pierdut speranta si nu pot sa il mai caut, mi-e frica ca il enervez si il obosesc.:sad:

 

Acum 49 minute, Maeve. a spus:

Ceea ce am visat

Visele sunt doar niste deseuri ale mintii.

  • Like 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
1 minute ago, Fiero said:

Mie mi se sfasie sufletul. Mi se pare ingrozitor de nedrept ca un om ca el sa aiba parte de asa ceva, avea toate atuurile. Sora lui ii e alaturi, trage de el cat poate, dar el a cam renuntat la lupta. Si nu vrea sa comunice cu nimeni, cu mine initial a vrut, chiar a spus ca ii pare bine ca ne-am reintalnit, dar apoi s-a schimbat la 180 de grade si nu a mai raspuns la telefon. Sunt legata de maini si de picioare. I-am spus ca imi poate scrie oricand, ziua, noaptea, nu conteaza, dar nu cred ca o sa o faca, mi-am pierdut speranta si nu pot sa il mai caut, mi-e frica ca il enervez si il obosesc.:sad:

Asa rau imi pare... :sad:

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
1 hour ago, Fiero said:

Visele sunt doar niste deseuri ale mintii.

E foarte mult de discutat aici, nu cred ca e numai atat, dar voi dezbate pe topicurile dedicate sau cand am timp fac unul nou :triniti:

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Acum 3 minute, Maeve. a spus:

Asa e viata mea.. Beep beep

 

  • Like 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×