Sari la conținut
Forum Roportal
RadhaSara

De ce esti trist azi?...ce te framanta?

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Acum 4 minute, Ninen a spus:

Oare mai are vreun sens existenta mea? 

Are atat de multe sensuri si pe parcurs apar atat de multe sensuri cu asa mare viteza incat nu reusesti sa vezi niciunul.

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Acum 4 ore, Ninen a spus:

Oare mai are vreun sens existenta mea? 

Eu cred ca mi-am pus intrebarea asta de mii de ori, iar tu cred ca ti-ai pus-o retoric, pentru ca stii sigur ca nimeni nu poate raspunde in locul tău. Pot doar sa iti spun ca din momentul in care m-a trezit din coma dupa ce am incercat sa ma sinucid, acum multi, multi ani, mi-am  promis ca niciodata sa nu mai repet gestul si sa iau viata ca pe o provocare. Si au fost perioade in viata in care am simtit ca am un sens si altele in care am simtit ca doar ma tarai prin viata fara nicio noima sau tinta, fara bucurie, dar nu regret ca viata mea nu s-a sfarsit atunci, demult, cand sub impulsul momentului am luat hotatarea sa nu mai exist.

  • Like 6

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Acum 2 ore, gargbird a spus:

Da' de ce-ai fost în comă?

"m-a trezit din coma dupa ce am incercat sa ma sinucid"  ... scrie in textul de mai sus.   Nu toata lumea rezista la pressiunea de afara intr-o situatie oarecare.  

  • Like 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
La 16.05.2020 la 13:13, Ninen a spus:

Oare mai are vreun sens existenta mea? 

Femelele n-au voie sa se planga. Ele sunt cele care fac selectia sexuala, asa ca nu te poti plange ca n-ai de unde alege. Baietii sunt cei chinuiti pentru ca sunt respinsi la greu de fete. Asa ca ia mai potoleste-te cu lacrimogenele astea.

  • Like 1
  • Downvote 4

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Acum 22 minute, NicolaeT a spus:

Femelele n-au voie sa se planga. Ele sunt cele care fac selectia sexuala, asa ca nu te poti plange ca n-ai de unde alege. Baietii sunt cei chinuiti pentru ca sunt respinsi la greu de fete. Asa ca ia mai potoleste-te cu lacrimogenele astea.

Esti idiot! 

  • Like 4

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Acum 9 minute, NicolaeT a spus:

Ai argumente ? Rationale ma refer, nu emotionale.

 

Acum 47 minute, NicolaeT a spus:

Femelele n-au voie sa se planga. Ele sunt cele care fac selectia sexuala, asa ca nu te poti plange ca n-ai de unde alege. Baietii sunt cei chinuiti pentru ca sunt respinsi la greu de fete. Asa ca ia mai potoleste-te cu lacrimogenele astea. 

 

  • Like 5

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×