Sari la conținut
Forum Roportal
MariaB

Cum iti doresti sa fie la nunta ta ?

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Nunta e cea mai mare prostie...E numai chetuiala de bani, dureri de cap, etc...

daca pui accentul pe acest lucru..ai dreptate

 

simpla ... incheiata cu un picnic la padure :(

ce poate fi mai frumos, eviti certurile dintre socri, toate formalitatile care iti dau dureri de cap,atitudinea oficiala nu-ti permite sa fii tu insuti

 

dar asta nu inseamna totusi ca trebuie sa uitam de traditiile care ne reprezinta ca popor

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Nunta e cea mai mare prostie...E numai chetuiala de bani, dureri de cap, etc...

da dar daca nu o faci cum trebuie mai tarziu iti pare rau si mai ales la fete; Stiu pe niste prieteni de familie care nu si-au angajet fotograf pe motiv ca nu au avut bani -- sotia lui nici astazi nu uita asta si ori de cate ori vede niste poze frumoase la cineva isi aminteste ca ea nu are poze frumoase

 

a noastra a fost cam asa

 

http://www.eurostylecab.com/M&I/

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
da dar daca nu o faci cum trebuie mai tarziu iti pare rau si mai ales la fete; Stiu pe niste prieteni de familie care nu si-au angajet fotograf pe motiv ca nu au avut bani -- sotia lui nici astazi nu uita asta si ori de cate ori vede niste poze frumoase la cineva isi aminteste ca ea nu are poze frumoase

 

a noastra a fost cam asa

 

http://www.eurostylecab.com/M&I/

 

 

ce frumos...voi sunteti in poze?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
ce frumos...voi sunteti in poze?

da dar am mai face odata nunta ca sa iasa cum am vrut noi; niciodata nu iese cum vrei oricat ai planifica, cred

Editat de mlg

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
da dar am mai face odata nunta ca sa iasa cum am vrut noi; niciodata nu iese cum vrei oricat ai planifica, cred

 

 

asa e, niciodata nu e cum ai planificat... Sunteti foarte frumosi, felicitari!! :doh: :cry:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

noi am platit fotograful o gramada si pur si simplu a macelarit intrarea - nici o poza clara de la intrarea domnisorilor si pana la intrarea miresei. Daca as mai alege un fotograf inca o data l-as pune sa imi rate vreo 2-3 nunti de la inceput la sfarsit

am avut noroc cu prieteni care au venit cu camerele lor

Editat de mlg

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
noi am platit fotograful o gramada si pur si simplu a macelarit intrarea - nici o poza clara de la intrarea domnisorilor si pana la intrarea miresei. Daca as mai alege un fotograf inca o data l-as pune sa imi rate vreo 2-3 nunti de la inceput la sfarsit

am avut noroc cu prieteni care au venit cu camerele lor

 

 

In ce localitate a fost nunta, doar curioasa ??? Poze superbe totusi !!! N-ati facut si video ???

 

Mai nou se face si in RO, am un prieten de meserie fotograf cu sotia, si nu e nunta sa nu treaca prin casa lor si in curte langa o piscina cu nuferi !!!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
In ce localitate a fost nunta, doar curioasa ??? Poze superbe totusi !!! N-ati facut si video ???

 

Mai nou se face si in RO, am un prieten de meserie fotograf cu sotia, si nu e nunta sa nu treaca prin casa lor si in curte langa o piscina cu nuferi !!!

Bineintzeles ca am faacut si video

Nunta a fost facuta aici

 

http://local.live.com/default.aspx?v=2&amp...555dky_nunta___

Editat de mlg

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

mlq, sunteti foarte draguti amandoi, multa sanatate si Casa de piatra! Ai niste poze foarte reusite si inedite. Nunta mea a fost simpla, simpla dar asta mi-am dorit. Am facut invitatiile cu manuta mea, slava Domnului ca nu erau multe! Am facut numai cununia civila, imbracata intr-o rochita albastra, si numai cu familia. Prietenii ne asteptau afara. Dupa incheierea casatoriei am avut un mic apero pentru prieteni la un restaurant de langa primarie, apoi familia a plecat la un restaurant. Asta a fost nunta pe care mi-am dorit-o eu, pentru ca niciodata nu mi-a placut sa fiu in centrul atentiei

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Howard Johonson Hotel....recomand cu toata inima . Costa putin mai mult insa stii pe ce dai banii...oameni deosebiti,servire ireprosabila,deosebit de atenti cu invitatii,mereu zambitori...nu ai nici o grija pentru ceea ce se intampla acolo . Este locul perfect...si as mai face odata nunta ....tot acolo desigur .

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×