Sari la conținut
Forum Roportal
Brindusa

Celulita.

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

si eu am descoperit ca am celulita de ceva ani. dar nu prea o bag in seama. la cat sunt de slaba, nu se baga de seama ;)

 

 

Eu am inceput sa iau masuri. Si penru ca toata lumea vorbeste de electrostimulare, uitati-va pe link-ul asta si spunei cam ce parere aveti:

 

http://www.1001case.ro/Electrostimulator_R..._12__p5030.html

 

A propos de creme anticelulita, traiasca Gerovitalul!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

umbland aiurea am dat peste site-ul asta www.stopcelulita.lx.ro

sapt trecuta am cumparat fango de la ei si deocamdata sunt multumita de el.

poate va ajuta si pe voi. si am gasit si o multime de diete pt toate gusturile si buzunarele.

ciao

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

daca vrei sa scapi de celulita trebuie sa faci miscare,f mult sport iar apoi daca rezisti zi de zi si sedinte puternice de masaj in zonele problematice.alimentatia este si ea importanta:daca mai reusesti sa si slabesti urmand o dieta mai usoara o sa vezi ca celulita se va diminua in timp

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Remedii pentru toata viata:

- sport zilnic da' serios de tot (tras de fiare si cardio);

- alimentatie bogata in legume si fructe si saraca in grasimi si dulciuri;

- masaj pe zonele cu celulita in timpul dusului cu manusa lufa pana se inroseste pielea, prin miscari circulare;

- de baut apa multa de tot zilnic (fara bule).

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Eu am inceput sa iau masuri. Si penru ca toata lumea vorbeste de electrostimulare, uitati-va pe link-ul asta si spunei cam ce parere aveti:

 

http://www.1001case.ro/Electrostimulator_R..._12__p5030.html

 

A propos de creme anticelulita, traiasca Gerovitalul!

eu lucrez cu un aparat de biostimulare la servici, dar rezultatele apar in timp indelungat. incepe cu schimbarea obiceiurilor alimentare, mananca cat mai multe leguma si fructe, bea 2,5 l apa/zi, macar 1 km mers pe jos, apoi poti incepe si masaj sau biostimulare.

renunta definitiv la prajeli,sosuri si dulciuri!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

salut! am inteles ca acest masaj anticelulitic te ajuta sa slabesti foarte mult si te modeleaza!asa e? dar am inteles ca este si foarte dureros...:focus:..dar baba la frumusete rabda! cine a facut si poate sa ne spuna si noua cate ceva..

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

masajul anticelulitic are ca scop distrugerea granuleler de celulita de la suprafata pielii si tonifierea musculaturii. miscarile folosite cel mai des sunt framantarile si tapotamentul (bataile), care sunt cele mai eficiente. rezultatele se vad cam dupa o luna de masaj zilnic: diminuarea vivibila a celulitei si scadere in centimetri.

masajul anticelulitic este dureros si la primele sedinte raman si vanatai....

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
masajul anticelulitic este dureros si la primele sedinte raman si vanatai....

 

 

Wow !!! se aplica cu batatorul de carne ??? este legal de facut asa ceva ??? Nu stiu daca in State este salon unde se face asa.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×