Sari la conținut
Forum Roportal
sergiulica

Chiar as putea s-o cuceresc?

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

tare as vrea sa stiu cati ani ai...ca tare imi e teama ca ai sa iei mai multi ani de puscarie decat atatia ani cati are ea...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Buna este prima data cand intru!As putea sa ma ajutati cum sa cuceresc o fata de 13 ani?Vas multumi!!!

 

O sa-mi intreb baiatul! :spiteful:

Eu stiu?!?! :spiteful:

"Daruieste-i" o ciocolata, prajiturica, bombonica, papusica sau alte chestii de genul asta!!! :whack: :yahoo:

Pai daca la 13 ani e greu sa te vad cand o sa mai cresti cum o sa fie!!! :cheer:

Editat de costy73

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
O sa-mi intreb baiatul! :spiteful:

Eu stiu?!?! :spiteful:

"Daruieste-i" o ciocolata, prajiturica, bombonica, papusica sau alte chestii de genul asta!!! :cheer: :cheer:

Pai daca la 13 ani e greu sa te vad cand o sa mai cresti cum o sa fie!!! :cheer:

 

:yahoo: :whack:

 

eu tot sunt curioasa cati anisori are el

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
:focus: :)

 

eu tot sunt curioasa cati anisori are el

 

esti curioasa rau! :roll:

cred ca putini! ... cred ca e prima lui dragoste! :ro:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
"Daruieste-i" o ciocolata, prajiturica, bombonica, papusica sau alte chestii de genul asta!!! :roll: :focus:

Glumesti, nu? :ro:

 

Trecand peste partea comica.. stau si ma uit cateodata ce se mai grabesc fetitele sa creasca.. le aud vorbind numai de discoteci, distractie, baieti etc. :)

Editat de nightwish

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Buna este prima data cand intru!As putea sa ma ajutati cum sa cuceresc o fata de 13 ani?Vas multumi!!!

 

 

buna sergiule!

 

vad ca tu esti pus pe cuceriri, adica iti doresti sa fii cu ea....dar ea ?..... ea isi doreste sa fie cu tine ??

poate considera ca e prea m,ica ca sa aiba un prieten....sau poate are deja unul...sau poate ii place deja de unul.... :P

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×