Sari la conținut
Forum Roportal
miriam@r

ce filme noi a-ti mai vazut

Postări Recomandate

nu am mai gasi topicuri cu filme si chiar am nevoie de cateva ideei 2006 .Deci , ce filme noi ati mai vazut si cum vi s-au parut ? :yahoo:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
nu am mai gasi topicuri cu filme si chiar am nevoie de cateva ideei 2006 .Deci , ce filme noi ati mai vazut si cum vi s-au parut ? ;)

:yahoo: :good: :yes: ...logic ca n-ai gasit topicuri despre filme...te-ai uitat la muzica :hi:

cauta mai bine..topicuri asemanatoare sunt..uita-te la filme si SIGUR o sa gasesti

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

ha ha ce e de ras sunt noua in ale "forumurilor" :good: :yes: si oricum nu am gasit nimic de genul "filme 2006" :yahoo: hm

Editat de miriam@r

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
ha ha ce e de ras sunt noua in ale "forumurilor" :yahoo: :good:

n-am vrut sa te jignesc dar nu esti primul user care o face lata, si in loc sa ma mai minunez prefer sa rad. data viitoare fii mai atenta ce si unde postezi... esti noua pe forum dar sigur stii sa citesti..iti recomand asta in viitor

si ca sa nu fiu total off topic...nu e chiar foarte nou dar mie mi-a placut foarte mult: the terminal cu tom hanks. daca nu l-ai vazut eu ti-l recomand

Editat de seraphimovic

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
n-am vrut sa te jignesc dar nu esti primul user care o face lata, si in loc sa ma mai minunez prefer sa rad. data viitoare fii mai atenta ce si unde postezi... esti noua pe forum dar sigur stii sa citesti..iti recomand asta in viitor

 

 

ok ok am inteles :yahoo: in fine si atunci ce am de facut acum ? :good:

Editat de miriam@r

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×